Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Smartwatch Garmin z GPS i płatnościami zbliżeniowymi w genialnej cenie. Trzeba się jednak pospieszyć
Paula Drechsler
Paula Drechsler 11.10.2023 10:25

Smartwatch Garmin z GPS i płatnościami zbliżeniowymi w genialnej cenie. Trzeba się jednak pospieszyć

Smartwatch
Garmin

Kto nie kocha obniżek cen? Nie ma to jak zgarnąć wybrany produkt i zachować parę groszy więcej w portfelu. Teraz doskonała okazja czeka między innymi na tych, którzy przymierzają się do kupna smartwatcha, lub szukają odpowiedniego prezentu dla aktywnej osoby. Ceniony Garmin z GPS i płatnościami zbliżeniowymi jest teraz dostępny w bardzo korzystnej promocji. A wraz z nimi cała gama różnych innych produktów.

Wielkie okazje, mało czasu

Kultowy zegarek doceniany przez biegaczy, rowerzystów i innych aktywnych jest teraz do wyłapania w korzystnej promocji. Garmin Forerunner 255 to chętnie wybierany sprzęt, korzystać można z ponad 30 wbudowanych aktywności, w tym profili triatlonu i pływania na wodach otwartych, a w przypadku biegów i ćwiczeń łączonych, można przełączać dyscypliny jednym kliknięciem. Do tego GPS i płatności zbliżeniowe, a także ogrom innych pożądanych funkcji.

Oferta na smartwatch pojawiła się z okazji Amazon Prime Day. Jest to globalne coroczne wydarzenie, które wpływa na obniżki cen produktów oferowanych na Amazon i zwykle przypada na okres dwóch dni.

Dziś kończy się aktualna edycja, więc nie ma na co czekać - kto chętny, niech pędzi po smartwatch. Albo i setki innych artykułów w obniżonych cenach. Oto czego można się spodziewać po smartwatchu i ile kosztuje w promocji.

Auchan ogłasza wielkie zmiany. Nowa usługa jest już dostępna, oto jak skorzystać Zmiany w popularnym banku, dotyczą ponad 4 milionów klientów. Koniecznie trzeba o tym wiedzieć

Prime Day 2023 i promocje dla subskrybentów

Okazje w ramach Prime Day są przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów Amazon Prime, więc jeśli nie mamy tego pakietu, to warto rozważyć, bo korzyści jest więcej, niż sam udział w Prime Day, m.in. darmowa i szybka dostawa, dostęp do streamingu Prime Video, czy bezpłatne gry w Prime Gaming. W dodatku można przetestować ofertę dzięki zapisaniu się na 30-dniowy okres próbny. Jeśli wypiszemy się przed czasem, żadne opłaty nie zostaną naliczone. A gdy stwierdzimy, że pasuje nam ta subskrypcja, to nie musimy się obawiać comiesięcznych pobrań z konta (chyba że bardzo ich chcemy, wtedy to 10,99/mies.), gdyż Amazon Prime kosztuje zaledwie 49 zł na rok. 

Wracając do oferty promocyjnej na kultowy zegarek Garmin Forerunner 255, w ramach Prime Day Amazon oferuje go w cenie 1199 zł. Jakich funkcji można się spodziewać po tym smartwatchu? Kompatybilny jest zarówno z Androidem, jak i iOSem, rozmiar wyświetlacza to 1,3 cala. Wśród wymienionych opcji znaleźć można np. krokomierz, miernik wysokości, pomiar temperatury czy tętna, powiadomienia o połączeniach/SMS, stoper, wyszukiwanie telefonu, podświetlany wyświetlacz, Bluetooth, lokalizator GPS

garmin forerunner 255 smartwatch

Ponadto dzięki Garmin Pay smartwatch pozwala na dokonywanie płatności zbliżeniowych, co jest dla wielu osób niezwykle istotną opcją. W dodatku zegarek ma ustawienia, które pozwalają na wysyłanie lokalizacji do wybranych kontaktów w razie wypadku, czy innego zagrożenia. Jeśli chodzi o informacje na temat położenia, to producent wymienia wielopasmową łączność GPS, Galileo, GLONASS i BeiDou.

Ogrom funkcji w Garminie Forerunner 255

Forerunner 255 to dobry wybór niezależnie od płci użytkownika. Oprócz standardowych opcji, takich jak krokomierz, czy oczywiście wybór aktywności, zegarek wyposażony jest w bardzo ciekawą funkcję, czyli poranny raport ze statusem HRV. Zaraz po przebudzeniu przychodzi przegląd informacji o śnie wraz ze stanem zmienności tętna i pogodą. Raport można też dostosować do swoich potrzeb. 

Oprócz tego Garmin Forerunner 255 szacuje poziom stresu czy śledzi cykl menstruacyjny. Smartwatch ma także funkcję monitoringu energii Body Battery - mierzy poziom energii w organizmie, ułatwiając dopasowanie treningu oraz rozplanowanie odpoczynku tak, aby były jak najlepiej dostrojone do samopoczucia, oraz wydajności. Bateria trzyma do 14 dni, chyba że intensywnie korzystamy z nawigacji, wtedy do 30 godzin.

Na ten moment Okazja Prime na wskazany model smartwatcha to wspomniane 1199 zł, a więc 11 proc. obniżki od ceny oferowanej 30 dni temu, czyli 1349 zł. W oficjalnych sklepach w Polsce nie da się znaleźć tego zegarka taniej, próbować można jedynie na Allegro. Czy warto się pospieszyć i skorzystać z promocji Amazona? Będąc aktywnym, lub szukając udanego prezentu dla takiej osoby - zdecydowanie. Jest to jeden z najlepiej ocenianych smartwatchy na rynku. Przy okazji warto przejrzeć inne oferty z sekcji Wielkie Okazje Prime, bo można wyłapać dużo fajnych rzeczy po obniżce. Czas goni, promocja kończy się dziś, 11 października.

Amazon Prime Day 2023