Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > W kieszeni może zostać nawet 500 zł. Znany producent odda pieniądze za zakupy
Paula Drechsler
Paula Drechsler 21.10.2023 17:04

W kieszeni może zostać nawet 500 zł. Znany producent odda pieniądze za zakupy

pieniądze
biznesinfo

Postrzeganie kwoty 500 zł jako dużo czy mało jest subiektywne i zależy od indywidualnych okoliczności finansowych, potrzeb i priorytetów każdego człowieka, jednak wizja zachowania takiej sumy w portfelu kusi wiele osób. Teraz pojawiła się nowa oferta promocyjna, która umożliwia skorzystanie z takiej możliwości.

Jak wydać pieniądze i mieć pieniądze?

Wszechobecna drożyzna skłania wiele osób do tego, aby nawet podczas planowania standardowych zakupów, szukać jak największych oszczędności. Gdy dochodzi do tego konieczność nabycia droższych produktów, często dochodzi do rezygnacji z ulubionych marek na rzecz tańszych odpowiedników - albo szukanie promocji. Natomiast na szczęście wiele popularnych firm oferuje różnego rodzaju oferty, które obejmują rabat lub zwroty części wpłaconej kwoty, czyli cashback. W ten sposób, mimo wydania pieniędzy można je mieć na powrót - pojawi się zwrot na ustaloną przez daną firmę wysokość.

Korzystanie z cashbacku jest o tyle atrakcyjne, że pozwala użytkownikom zaoszczędzić pieniądze podczas codziennych zakupów. To prosty sposób na otrzymanie zwrotu części wydanych środków, co przyczynia się do obniżenia kosztów życia. Cashback oferowany jest przez wiele sklepów, są też tego rodzaju programy bankowe, działające np. podczas korzystania z kart kredytowych. Dzięki regularnemu korzystaniu z cashbacku podczas rozmaitych zakupów można z czasem uzbierać znaczące sumy pieniędzy pochodzące ze zwrotów. 

Elon Musk z kłopotami, chodzi o premierę Cybertrucka. "Kopiemy własny grób" Polacy znów nabijani w butelkę. Oszuści podszywają się pod znany serwis

Skąd wziąć 500 zł? Można je mieć z cashbacku

Ponadto cashback to także forma nagrody za lojalność wobec konkretnych usług lub marek, co może być dodatkowym bodźcem dla konsumentów. Warto także zauważyć, że takie częściowe zwroty za zakupy nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi opłatami - po prostu i tak wydaje się pieniądze na dany produkt, a cashback pozwala co nieco odzyskać. Jedną z firm, które ogłosiły ofertę związaną ze zwrotami za zakupione produkty, jest Xiaomi. Właśnie dzięki wzięciu udziału w tej promocji, kupując jeden z proponowanych smartfonów, możemy zachować w portfelu nawet 500 zł. Na czym dokładnie to polega?

Na stronie Xiaomi widnieje duży baner “Seria Xiaomi 13T Cachback - nawet 500 zł zwrotu przy zakupie smartfona z serii Xiaomi 13T”. Wchodząc w odnośnik, można zapoznać się ze szczegółami oferty. Chodzi o dwa smartfony - jeden umożliwia odzyskanie 300 zł, a drugi 500 zł. Według portalu gsmmaniak.pl Xiaomi Polska przygotowało pulę zwrotów na kwotę 950 tys. złotych, a więc z oferty może skorzystać całkiem sporo osób.

Jak działa promocja Xiaomi? Termin do połowy listopada

Jak podaje na swojej stronie producent, zwrot otrzymać można w następujący sposób:

1. Kup Xiaomi 13T, jeżeli chcesz otrzymać 300 zł, lub Xiaomi 13T Pro, jeżeli chcesz otrzymać 500 zł, w terminie 20 października do 5 listopada 2023 r.

2. Zarejestruj smartfon na www.promocjexiaomi.pl/cashback13T w terminie 20 października do 19 listopada 2023 r.

3. Poczekaj na pozytywną weryfikację i ciesz się zwrotem na konto. Dokładny regulamin można znaleźć na stronie mi-home.pl.

Xiaomi 13T to smartfon, który wyposażono w ekran AMOLED o zmiennej częstotliwości odświeżania AdaptiveSync do 144Hz, co zapewnia realistyczny obraz. Poza tym obsługuje Dolby Vision i HDR10+, zapewniając dobrą jakość audio-wizualną. Ekran o rozmiarze 6.67” z gęstością pikseli na poziomie około 414 PPI. Do tego dochodzi flagowy Procesor MediaTek Dimensity 8200-Ultra. Aktualna cena telefonu to 2799 zł, do tego dochodzi 300 zł zwrotu.

Jeśli chodzi o Xiaomi 13T Pro, jest to bardziej zaawansowany model. Na stronie producenta można wyczytać, że to topowy smartfon z systemem Android 13 i MIUI 14, oferujący do 512 GB pamięci wewnętrznej i 12 GB pamięci RAM. Do tego dochodzi zaawansowana optyka Leica, procesor 4nm, 6,67-calowy AMOLED 144Hz, bateria 5000mAh i szybkie ładowanie 120W. Cena tego modelu to aktualnie 3799 zł, z czego można uzyskać 500 zł zwrotu.