Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Macie Nintendo Switcha? Koniecznie pobierzcie tę darmową grę
Mateusz Godlewski
Mateusz Godlewski 02.01.2024 10:34

Macie Nintendo Switcha? Koniecznie pobierzcie tę darmową grę

gra komputerowa, zdjęcie ilustracyjne
Marek BAZAK/East

Jesteście znużeni beznamiętną zimową aurą? Nintendo ma dla Was propozycję nie do odrzucenia - na eShopie czeka na Was do pobrania wyjątkowa gra prosto ze świata Dzikiego Zachodu. I to zupełnie za darmo!

Nie tylko dla fanów Westernów

Z wypiekami na twarzy śledzicie przygody Lucky Luke`a? Marzycie o zwiedzeniu odległych zakamarków Dzikiego Zachodu z domowego zacisza? 

Gra Guns at Dawn Arena to coś dla Was! Kluczem do wygranej jest tu nie tylko zadanie ciosów przeciwnikowi, ale także unikanie pocisków. To coś dla miłośników klimatu Westernu i mocnych wrażeń - prawdziwe pojedynki W samo południe!

Gameplay od kuchni

Guns at Dawn Arena pozwoli się Wam przenieść do niesamowitego świata znanego m.in. z wielkiego ekranu i kart książek. Możecie nie tylko puścić wodze fantazji poprzez wykreowanie swojego wymarzonego bohatera, ale również rywalizować z graczami z całego świata w meczach 1 na 1.

Jeżeli to Was nie przekonuje, to warto dodać, że czekają na Was też dodatkowe atrakcje w postaci m.in. rankingów i cotygodniowych konfliktów.

Jak przenieść się na Dziki Zachód?

Grę możecie pobrać bezpośrednio przez stronę Nintendo.co.uk lub konsolową aplikację eShop

Big N nie zawodzi też fanów iOSa i Androida - Guns at Dawn Arena możecie pobrać również za darmo w wersji przeznaczonej na smartfony i tablety - trzeba jednak liczyć się tu m.in. z reklamami.

Tagi: gry