Tech.BiznesINFO.pl > Biedronka

Biedronka

Sklepy Biedronka w Polsce

Biedronka
27.05.2024 19:05 Biedronka wyprzedaje elektronikę. Hity za grosze

Wyjątkowa promocja w Biedronce. W tym tygodniu sieć ma dla swoich klientów wyjątkową ofertę. Od poniedziałku, 27 maja, warto odwiedzić nie tylko tradycyjny sklep. Na gości sklepu czekają zaskakujące przeceny.

Biedronka
22.05.2024 17:43 Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki. Oszuści nie mają litości

Przestępcy po raz kolejny wykorzystują popularność jednego z dyskontów, aby oszukać kolejne osoby. Na nasze skrzynki mailowe mogły już trafić wiadomości, według których możemy otrzymać w Biedronce pewien produkt całkowicie za darmo. Oszuści chcą w ten sposób nie tylko pozyskać nasze dane osobowe, ale także wyczyścić nasze karty płatnicze.

kasa samoobsługowa, biedronka
11.05.2024 20:49 Ukryta funkcja kas samoobsługowych w Biedronce. Klienci nie mają pojęcia

Otoczony tajemnicą otwór znajdujący się przy kasach samoobsługowych w sklepach Biedronka wzbudza wiele spekulacji i kontrowersji wśród klientów. Część z nich uznaje go za praktyczne rozwiązanie do pozbywania się długich paragonów, podczas gdy inni sądzą, że służy do innych celów. Jaka jest prawda?

Biedronka
30.04.2024 21:23 Biedronka z nową usługą. Świetne wieści przed majówką, klienci zachwyceni

Po cenowej wojnie z Lidlem czas na rozwój i zupełnie nowy segment - Jeronimo Martins cyfryzuje usługi Biedronki, rozwijając aplikację mobilną Biek i jej młodszą siostrę Party Express. W efekcie Biedronka dostarczy alkohol pod drzwi, albo brykiet na grilla.

biedronka
26.04.2024 15:09 Biedronka oszalała. Rewelacyjne produkty w rekordowo niskich cenach

Xiaomi podbiło polski rynek smartfonów dzięki wysokiej jakości urządzeniami w niskich cenach. Chiński producent dostarcza jednak wiele innych, bardzo zróżnicowanych urządzeń. Dwa z nich trafiły właśnie w bardzo atrakcyjnych cenach do oferty Biedronki. Chodzi o słuchawki true wireless i opaskę sportową.

Biedronka kasa
13.04.2024 12:50 Ukryta funkcja kas samoobsługowych w Biedronce. Wielu klientów nie ma pojęcia

Korzysta często z kas samoobsługowych w sklepie? Wydaje Ci się, że nie mają one przed Tobą żadnych tajemnic? Najprawdopodobniej jesteś w błędzie. W sieci krąży film, którego autor ujawnia wielką tajemnicę stanowisk do samoobsługi w jednym z dyskontów. Chodzi o popularną Biedronkę, wychodzącą naprzeciw klientom i ekologii. O co chodzi? Wyjaśniamy. 

zakupy w sklepie Biedronka
15.03.2024 20:40 Rewolucja w Biedronce. Wejdziesz do sklepu i mocno się zdziwisz

Biedronka szykuje się do wprowadzenia rewolucyjnej zmiany, która sprawi, że zakupy w ich sklepach staną się bardziej interaktywne i korzystne dla klientów. Wkrótce pojawią się nowe kody kreskowe 2D, umożliwiające posiadaczom smartfonów uzyskanie dodatkowych informacji o produktach, co zrewolucjonizuje sposób, w jaki dokonujemy codziennych zakupów.

lidl
12.03.2024 12:15 Lidl wyprzedaje konkurenta Thermomiksa za grosze. Jest jeden warunek

Do soboty, 16 marca, w Lidlu potrwa promocja, dzięki której w okazyjnych cenach będzie można kupić zaawansowany robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart, nazywny też „Lidlomiksem”. Urządzenie chce bezpośrednio konkurować z popularnym Thermomiksem i właśnie stało się od niego o wiele tańsze.

Biedronka
09.03.2024 21:33 Wygrałeś bon od Biedronki? Mamy dla ciebie złą wiadomość

Pojawiły się informacje o kolejnych próbach oszustwa, podczas których napastnicy próbują przekonać potencjalne ofiary, że wygrały bon zakupowy. Tym razem zagrożenie jest tym większe, że wykorzystano markę szczególnie popularnej sieci handlowej, która działa w Polsce.

Biedronka aplikacja
06.03.2024 19:57 Aplikacja Moja Biedronka ma ukrytą funkcję. Pozwoli zaoszczędzić, jest pewien haczyk

Najnowszej funkcja w aplikacji Moja Biedronka, która może zmienić sposób, w jaki korzystasz z programu lojalnościowego. Ta nowa możliwość oferuje szereg potencjalnych korzyści dla użytkowników, lecz trzeba wiedzieć jak ją aktywować.

kasa samoobsługowa
29.02.2024 12:33 Tajny przycisk na kasach samoobsługowych. Do czego służy?

Kasy samoobsługowe znajdziemy dziś w niemal każdym sklepie należącym do sieci sprzedażowej Biedronka, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że mają one pewną ukrytą funkcję, która można znacząco przyśpieszyć kasowanie produktów. Dzięki ukrytemu przyciskowi zakupy z pewnością przebiegną sprawniej.

biedronka
28.02.2024 11:53 Aplikacja Moja Biedronka nie działa. Polacy mają problem podczas zakupów

Aplikacja Moja Biedronka nie ma ostatnio dobrej passy. Po premierze nowej, przebudowanej wersji użytkownicy masowo zgłaszali liczne problemy z działaniem programu. Dziś w działaniu aplikacji nie doświadczymy jednak żadnych błędów w działaniu poszczególnych funkcji,  gdyż Moja Biedronka w ogóle przestała działać.

kasa samoobsługowa
22.02.2024 22:15 Sklepy rezygnują z kas samoobsługowych. Powodem są klienci

Jeśli chodzi o kasy samoobsługowe, to część konsumentów nie potrafi już sobie bez nich wyobrazić zakupów ze względu na oszczędność czasu, inni zaś przeklinają je z uwagi na częstą konieczność wzywania obsługi. Fakt faktem jednak, że dziś takie urządzenia stoją niemal w każdym markecie, co może się okazać problematyczne dla samych sklepów. Niektóre z nich rezygnują z takiego rozwiązania.

Lochow Biedronka
20.02.2024 18:13 Kontrowersje wokół kar na parkingach. UOKiK analizuje sytuację

Zarządcy parkingów pod popularnymi sieciami supermarketów, takimi jak Biedronka czy Lidl, znajdują się pod nadzorem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w związku z lawiną skarg dotyczących nakładania kar na kierowców. Wiele osób zgłasza niejasności w zasadach parkowania oraz utrudnienia w procesie reklamacji. Zagadnienie to stało się przedmiotem intensywnej dyskusji, z głosami domagającymi się przejrzystości i jasnych regulacji. 

zakupy w sklepie Biedronka
20.02.2024 16:35 UOKiK otrzymuje skargi w sprawie akcji promocyjnej Biedronki

Ostatnio sieć sklepów Biedronka znalazła się w centrum uwagi z powodu kontrowersyjnej kampanii marketingowej, która wywołała niezadowolenie klientów. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów otrzymał kilka skarg dotyczących sposobu komunikacji firmy z klientami. Czy Biedronka może ponieść konsekwencje za swoje działania?

biedronka
19.02.2024 11:34 Nowa groźna kampania oszustów. Uwaga na wiadomości od Biedronki

Cyberprzestępcy uruchomili kolejną falę ataków phishingowych wymierzonych w klientów Biedronki. Zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności w stosunku do wyjątkowo atrakcyjnych ofert. Zwłaszcza teraz, kiedy na tle wojny handlowej Biedronki i Lidla zalewani jesteśmy SMS-ami marketingowymi, wśród których nietrudno przegapić zagrożenie.

biedronka
15.02.2024 17:33 Biedronka uruchomiła spożywczy sklep internetowy. 4 tys. produktów do wyboru

Biedronka poinformowała o uruchomieniu nowego internetowego sklepu spożywczego, w którym produkty można zamówić z dostawą do domu. Na liście dostępnych produktów pojawiło się nawet 4 tys. pozycji, a całość realizowana jest w sprawdzonym już wcześniej partnerstwie z Glovo.

parking Lidla
13.02.2024 15:00 Kary dla klientów Biedronki i Lidla. Winny niejasny regulamin

Zaskakujące kary na parkingach supermarketów wzbudzają kontrowersje wśród klientów, gdy opłaty sięgają nawet 95 zł za zaledwie 15 minut postoju. Problemem stają się niejasne regulaminy i nieprecyzyjne informacje dotyczące płatności, co skutkuje lawiną skarg składanych do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). Wsparcie dla pokrzywdzonych klientów staje się coraz bardziej istotne w obliczu utrudnionego procesu reklamacji oraz nadmiernych opłat dodatkowych nakładanych przez operatorów parkingów.

Logo sklepu Biedronka z smsem promocyjnym
09.02.2024 11:37 Wielki problem Biedronki, poszło o SMS-y. UOKiK w akcji

W ostatnich dniach sklep Biedronka wstrząsnął rynkiem spożywczym nietypową kampanią marketingową, która wzbudziła kontrowersje i zainteresowanie ze strony klientów oraz instytucji nadzorujących. W wysłanych do klientów SMS-ach nie tylko zapowiadano nadchodzące promocje, ale również atakowano konkurencję, w szczególności popularny sklep Lidl. Wobec reakcji społecznych i interwencji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), pojawiają się pytania dotyczące granic dozwolonej konkurencji oraz wiarygodności informacji przekazywanych klientom przez sieci handlowe.

Biedronka
08.02.2024 12:56 Kontrowersyjne SMS-y od Biedronki. UOKiK wkracza do akcji

4 lutego do klientów Biedronki, którzy zdecydowali się przekazać sieci swój numer telefonu, trafiły SMS-y, których zawartość dla wielu była zaskoczeniem. Biedronka otwarcie porównywała na swoją korzyść ceny z tymi, które obowiązują w Lidlu. Sprawie przyjrzy się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

Biedronka
29.01.2024 08:57 To już dziś. Biedronka wyłącza swoją aplikację mobilną. Co dalej?

Klienci sklepów Biedronka, korzystający z aplikacji mobilnej tej sieci, powinni pamiętać, że od dziś przestaje działać aplikacja mobilna tej sieci. Dostępna jest już wyłącznie nowa wersja programu, w której pojawiły się nowe funkcje i liczne optymalizacje. Z wcześniejszych opinii klientów wiemy jednak, że przed Biedronką jeszcze sporo pracy.

biedronka
25.01.2024 08:47 Biedronka ogłosiła wyłączenie starej aplikacji. Zmiany już za kilka dni

Biedronka zapowiada, że już za kilka dni wyłączy swoją starą aplikację i klienci będą mogli korzystać tylko z nowej wersji. Nie tylko ma ona nowe funkcje, ale przede wszystkim ma być szybsza. Niestety duża część użytkowników narzeka na liczne błędy w nowej apce. 

kasy samoobsługowe
17.01.2024 10:03 Kasy samoobsługowe z pułapką dla klientów. Prawnicy ostrzegają

W dzisiejszych czasach kasy samoobsługowe zdobywają popularność, a my, klienci, coraz częściej wybieramy tę formę płatności. Ale czy zdajemy sobie sprawę, że każdy skanowany kod kreskowy może stać się pułapką?

biedronka
07.01.2024 17:10 Uwaga na aplikację Biedronka. Użytkownicy masowo zgłaszają problemy

Pod koniec grudnia informowaliśmy o dużych nowościach w oficjalnej aplikacji sieci handlowej Biedronka. Program wzbogacił się o przydatne funkcje, a jego interfejs został przebudowany zgodnie z aktualnymi trendami. Niestety, użytkownicy są bardzo niezadowoleni ze zmian i mają sporo racji.

biedronka
29.12.2023 19:18 W Biedronce pojawiły się nowe maszyny. Wiemy, do czego służą

W kolejnych sklepach Biedronka zaczynają pojawiać się nowe maszyny, które pozwolą spełnić ustawowy wymóg stosowania systemu kaucyjnego. Choć do jego wejścia w życia pozostał jeszcze rok, to Jeronimo Martins nie zamierza czekać i już teraz rozpoczął test kolejnego typu maszyn pozwalających na zwrot opakowań.

biedronka
28.12.2023 19:06 Duże zmiany w aplikacji Biedronka. Klienci zyskają przydatną funkcję

Duże sieci sprzedażowe przyzwyczaiły już nas do tego, że bez aplikacji czy kart lojalnościowych przepłacamy za zakupy. Mimo to często udostępniane programy są ociężałe i przestarzałe, przez co trudno z nich korzystać. Naprawić chce to Biedronka, która właśnie zaprezentowała dużą nową odsłonę swojej apki.

kasa samoobsługowa
27.12.2023 15:31 Zakaz sprzedaży napojów energetycznych niepełnoletnim. Biedronka już wprowadziła zmiany

Od 1 stycznia zakazana będzie sprzedaż napojów energetycznych osobom niepełnoletnim. Choć do tego terminu pozostało jeszcze kilka dni, to w Biedronce już teraz wprowadzono zmiany, które uniemożliwiają zakup „energetyków” nieletnim. To dobra okazja, żeby prześledzić, w jaki sposób nowe prawo będzie wchodzić w życie.

biedronka
14.11.2023 11:35 Ruszyły Black Weeks w Bierdonce. Obniżki cen do 50 proc., warto się pośpieszyć

Sieci sprzedażowe w Polsce twórczo rozwijają popularny w USA koncept Black Friday i zamiast jednego dnia, kiedy taniej można nabyć m.in. elektronikę, wydłużają promocję na całe tygodnie. Taką decyzję podjęto również w Biedronce, gdzie trwają już Black Weeks.

  • 1
  • 2