Pko Bp

PKO BP
22.05.2024 18:04 Awaria w PKO BP. Wielu klientów zostało odciętych od pieniędzy

Przykra informacja dla klientów PKO BP, największego banku w Polsce. Użytkownicy aplikacji muszą przygotować się na skutki awarii, która właśnie ma miejsce. Nie tylko nie mogą oni wykonać żadnej operacji drogą elektroniczną, ale występują także problemy z zalogowaniem się. Co wiadomo na ten moment?

bankomat
18.05.2024 16:55 Nie wypłacisz pieniędzy, nie zrobisz przelewu. Lepiej się przygotować

W ten weekend czeka nas wyjątkowo dużo przerw w działaniu działających w Polsce banków. Różnego rodzaju prace serwisowe będzie prowadzić aż 12 z nich. Przestoje w dostępie do bankowości potrwają aż do niedzieli.

PKO BP
17.05.2024 19:31 Ważny komunikat banku PKO BP. "Nie będzie można korzystać"

Klienci banku PKO – Bank Polski muszą się przygotować na przerwę w usługach. Dostęp do swoich kont mogą stracić na kilka godzin, w tym czasie niemożliwe będą między innymi płatności przez internet.

PKO BP
03.05.2024 16:05 Ważny komunikat PKO BP. Każdy klient powinien o tym wiedzieć

PKO Bank Polski przestrzega klientów w majówkę. “Nie trać czujności” - przekonują pracownicy banku i wymieniają szereg dobrych praktyk, które w trakcie majówki pozwolą zaoszczędzić kłopotów.

bank PKO BP
23.04.2024 14:42 Ważny komunikat PKO BP. Zmiany dotkną wszystkich klientów

Bank PKO BP wystosował komunikat do wszystkich klientów. Za jego pośrednictwem zapowiedziano wprowadzenie nowego rozwiązania, które będzie miało wpływ na bezpieczeństwo kont bankowych.

bankomat
13.10.2023 13:27 Klienci PKO BP zagrożeni, bank alarmuje. "Możesz stracić pieniądze"

PKO BP opublikowało ważny komunikat, w którym ostrzega swoich klientów przed trwającym atakiem cyberprzestępców. Sytuacja stanowi spore zagrożenie. Bank instruuje, jak się zachować i podkreśla, że to konieczne dla naszego bezpieczeństwa: “możesz stracić pieniądze i kontrolę nad kontem”.

biznes-info-640x433
22.03.2022 09:08 PKO BP i klienci banku ofiarami ataku. Oszuści mają bezczelny sposób

PKO BP poinformowało właśnie o kolejnym ataku, jaki ma miejsce ze strony oszustów podszywających się pod bank. Jak podaje Wirtualna Polska, złodzieje rozsyłają maile-fałszywki do klientów PKO BP. W wiadomościach podawana jest informacja o nieautoryzowanych próbach logowania na ich konta w bankowości internetowej. Do tego dorzucony jest odnośnik, który po kliknięciu przenosi na stronę z formularzem.Ten do złudzenia przypomina system logowania do bankowości internetowej PKO BP. Jednak na stronie nie chodzi o wpisanie danych do logowania, a podanie numerów karty kredytowej. Oszuści więc wyciągają od klientów banku dane, bezczelnie przekonując, że ktoś próbował włamać się na ich konto, kiedy to oni sami chcą wejść bezprawnie w posiadanie numerów karty, by położyć łapę na pieniądzach klientów.