Tech.BiznesINFO.pl > Nauka i kosmos > Już nikt cię nie podsłucha. Na ten produkt czekało wiele osób
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 25.01.2024 16:55

Już nikt cię nie podsłucha. Na ten produkt czekało wiele osób

rozmowa
freepik drazen zigic

Czy znasz to uczucie, gdy rozmawiasz przez telefon w miejscu publicznym, ale czujesz, że każde słowo jest podsłuchiwane? Skyted przychodzi z ratunkiem, obiecując pełną prywatność w każdej sytuacji.

Granice prywatności przełamane

Mówienie przez telefon w miejscach publicznych może być uciążliwe. Wścibscy współpasażerowie podsłuchują każde słowo, a hałas otoczenia przeszkadza w koncentracji. Dzięki innowacyjnej masce Skyted to się zmienia.

ZOBACZ TAKŻE: Groźna luka w niemal wszystkich smartfonach. Można podsłuchiwać przez Bluetooth

Projektanci wykorzystali technologię znacznie wyprzedzającą swoją epokę, by stworzyć urządzenie, które daje pełną kontrolę nad rozmową. Zredukowane do minimum zakłócenia dźwiękowe i zapewniona poufność sprawiają, że nawet najbardziej drażliwe tematy można omówić bez obawy o podsłuch.

Polska firma podbija świat. Zajmują się AI i są warci ponad miliard dolarów Nowy europejski superkomputer. Wesprze projekt „Wirtualny bliźniak ludzki”

Technologia Skyted - nieznany wcześniej komfort rozmowy

Skyted to zaawansowane narzędzie do swobodnej komunikacji. Dzięki zastosowaniu rezonatora opartego na technologii Airbusa, izoluje ona głos użytkownika od otoczenia, zapewniając jednocześnie wygodę oddychania.

Redukcja głośności o 25 decybeli sprawia, że rozmowy stają się klarowne nawet w najbardziej zatłoczonych miejscach. Dodatkowo wbudowany system wentylacji oraz tryb normalnej mowy zapewniają komfort podczas korzystania z maski.

Nowy wymiar prywatności

Projekt Skyted przekroczył już etap konceptu, dostępny teraz dla wszystkich chętnych na platformie Kickstarter. Ponad 600 osób dołączyło do wspólnej inicjatywy, zbierając ponad 600 tys. złotych wsparcia. W ciągu 13 dni kampanii można dołączyć do grona beneficjentów wygodnej komunikacji w przestrzeni publicznej.

Cena Skyted zaczyna się od 299 dolarów, oferując różne opcje dostosowane do potrzeb użytkownika. Dzięki Skyted możesz teraz rozmawiać swobodnie, bez obawy o ingerencję osób postronnych.

Tagi: Innowacje