Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > Lidl kusi klientów wyjątkowymi okazjami. Polacy będą walić drzwiami i oknami
Redakcja Tech.BiznesINFO
Redakcja Tech.BiznesINFO 08.12.2023 18:21

Lidl kusi klientów wyjątkowymi okazjami. Polacy będą walić drzwiami i oknami

Lidl
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Lidl już od wielu lat kusi klientów wyjątkowymi promocjami, które niejednokrotnie okazywały się “strzałami w dziesiątkę”. Sieć jest bardzo przyjazna wszystkim majsterkowiczom, którzy relatywnie często korzystają z elektronarzędzi. Dla wszystkich osób posiadających aplikację Lidl Plus, niemiecka sieć przygotowała wyjątkowe rabaty. Po atrakcyjnych cenach można zakupić naprawdę solidny sprzęt. 

Lidl kusi Polaków wyjątkowymi okazjami. Wielka gratka dla fanów elektronarzędzi

Najbliższe dni będą stały pod znakiem atrakcyjnych promocji w Lidlu. Niemiecki dyskont tym razem przygotował bardzo atrakcyjne promocje, które zdecydowanie zachwycą szczególnie męską cześć klienteli. 

Tym razem na tapecie znajdą się elektronarzędzia, które od zawsze stanowią jedną z najbardziej interesujących części asortymentu sieci. Co niezwykle ważne, sprzęty można nabyć online, jednak wszyscy klienci, którzy będą chcieli zakupić m.in. szlifierkę czy też wiertarkowkrętarkę w stacjonarnym sklepie mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

 

Apple i Google potwierdzają: służby śledzą obywateli przez powiadomiena push

Lidl oferuje wyjątkowe okazje. Takich okazji dawno nie było

Pierwsza w oczy z nowej oferty Lidla rzuca się specjalna promocja dotycząca sprzętów akumulatorowych. Co niezwykle ważne, akumulatory należy dokupić oddzielnie i będą one pasować do wszystkich elektronarzędzi, które zostały, bądź zostaną zakupione w niemieckim dyskoncie. 

W oficjalnej ofercie sprzedażowej dostępne są dwie wersje baterii. Pierwsza z nich mająca pojemność 4000 mAh kosztuje 179 zł. Nieco droższy jest efektywniejszy wariant mający 8000 mAh. W tym konkretnym przypadku potencjalny nabywca musi się jednak liczyć z wydatkiem rzędu 299 złotych.

 

Lidl oferuje wyjątkowe produkty. Genialna promocja szczególnie dla mężczyzn

Nie jest tajemnicą, że Polacy bardzo lubią majsterkować i poświęcają tej czynności szczególnie sporo czasu. Lidl zamierza pomóc mężczyznom w usprawnieniu ich działań, dlatego oferuje wyjątkowe produkty w atrakcyjnych cenach

Szczególnie interesująco wygląda promocja na zakup akumulatorowej wiertarkowkrętarki, która będzie dostępna od 9 do 13 grudnia. W Lidlu będą trzy wersje tego elektronarzędzia, które kupimy taniej z aplikacją Lidl Plus.

Model podstawowy będzie kosztował 199 złotych (cena regularna 249 zł ). Wersja z uchwytem 299 złotych (cena regularna 349 złotych). Z kolei model z mocniejszym silnikiem (przekładnia dwubiegowa) i uchwytem kosztuje 349 zł (cena regularna 399 zł).

Z perspektywy klienta niezwykle ważną informacją jest fakt, że do każdego zestawu dołączana jest walizka ułatwiająca przenoszenie.

Lidl oferuje również atrakcyjne ceny przy zakupie akumulatorowej wkrętarki udarowej. Z kuponem z aplikacji Lidl Plus to elektronarzędzie będzie dostępne za jedynie 249 zł. Promocja trwa od 9 do 13 grudnia, a po tym okresie cena regularna będzie wynosić 299 zł.

Ciekawą opcją na świąteczny prezent wydaje się klucz udarowy dostępny w Lidlu w cenie 699 zł. Pomoże on w szybkiej wymianie kół samochodowych. Sprzęt jest dostępny z opcją zmiany momentu obrotowego (130, 400 lub 1356 Nm). 

 

Tagi: Aplikacje