Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Gwiazdkowe prezenty od Epic Store: Fallout 3 za darmo, a to dopiero początek
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 24.12.2023 13:42

Gwiazdkowe prezenty od Epic Store: Fallout 3 za darmo, a to dopiero początek

Fallout 3
Fot. Bethesda

Epic Games Store to sklep z grami, który słynie z rozdawania darmowych, często bardzo dobrych gier. Nie zawodzi także w wigilię – tylko do 17:00 można tam zdobyć prawdziwego klasyka, trzecią odsłonę Fallouta. Jeszcze dziś, już po pierwszej gwiazdce, za darmo dostępna będzie kolejna gra.

Darmowy Fallout 3 z dodatkami

Fallout 3 trafił do Epic Games Store wraz ze wszystkimi dodatkami (Edycja Gry Roku): – Operacja Anchorage, Dzióra, Broken Steel, Point Lookout, oraz Statek Kosmiczny Zeta. Choć tytuł ma już 15 lat to stanowi RPG-owy klasyk. To także pierwsza odsłona serii przeniesiona do świata trójwymiarowego. Akcja Epic to świetna okazja dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze w swoich bibliotekach kultowej produkcji Bethesdy.

Co ważne, gra będzie dostępna w sklepie tylko do godziny 17:00, warto się zatem pośpieszyć i odebrać Fallouta 3 jeszcze przed wigilijną kolacją. Można tego dokonać w sklepie Epic.

Zimowa wyprzedaż na Steamie. Gry Square Enix za grosze

Kolejna darmowa gra już po 17:00

Darmowy Fallout 3 wraz ze wszystkimi dodatkami to nie jedyny gwiazdkowy prezent, jaki przygotowano w Epic Games Store. Gdy tylko wygaśnie oferta darmowego Fallouta, dostępna będzie kolejna za darmo kolejna produkcja.

Na razie nie wiemy jednak, jaka będzie to gra – została oznaczona tylko jako „tajemnicza gra”. Odebrać będzie ją można już o 17:00. Warto przypomnieć, że obok rozdawania gier Epic Game Store prowadzi także zimową wyprzedaż.

Zimowa wyprzedaż w Epic Games Store

Sklep wprowadził znaczne obniżki nawet w przypadku względnie nowych produkcji, o których głośno było w ciągu ostatnich miesięcy. Warto zwrócić szczególną uwagę na drugą odsłonę gry Alan Wake, która wymieniana jest jako jedna z najlepszych gier tego roku. W Epic Games Store można ją w tej chwili kupić z 20-procentowym rabatem, za 171,99 zł.

Ponadto zaoszczędzić można także na zakupie Dead Island 2 (-40 proc., 149,40 zł), Hogwarts Legacy (-40 proc., 161,40 zł), EA Sports FC 24 (-60 proc., 127,96 zł), Star Wars Jedi: Survivor (-50 proc. 149,50 zł) czy Assassin’s Creed: Mirage (-30 proc., 139,93 zł). Więcej na Epic Games Store