Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Klienci Biedronki w końcu się doczekali. Jest oficjalne potwierdzenie
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 23.01.2024 18:55

Klienci Biedronki w końcu się doczekali. Jest oficjalne potwierdzenie

Biedronka
Marek BAZAK/East News

W dzisiejszych czasach smartfony stały się nieodłącznym towarzyszem codziennego życia. Wśród użytkowników telefonów marki Huawei długo krążyła jedna frustrująca wiadomość – brak oficjalnej aplikacji Biedronki w AppGallery. Ale teraz nastała era zmian. Wielkimi krokami wkracza rewolucja w świecie zakupów, gdyż aplikacja Biedronki oficjalnie stawia stopę w sklepie Huawei.

Nowa era dla klientów Biedronki

Dla wszystkich posiadaczy smartfonów Huawei, którzy czekali na moment, aby móc swobodnie korzystać z aplikacji Biedronki, czas na radość. Po długim oczekiwaniu, aplikacja Biedronki oficjalnie trafiła do sklepu AppGallery na telefonach Huawei. To rewolucyjna zmiana, która otwiera nowe możliwości dla programu lojalnościowego Biedronki, zdobywającego serca konsumentów.

Wystarczy potrząsnąć telefonem. O tej sekretnej funkcji niemal nikt nie wie Jak za darmo zwiększyć prędkość internetu? Szczegół tkwi w routerze

Dlaczego to takie ważne?

Niektórzy z nas doskonale znają frustrację związaną z poszukiwaniem aplikacji, która nie jest dostępna na danym systemie operacyjnym. Dotychczas użytkownicy smartfonów Huawei, pozbawieni dostępu do usług Google, napotykali trudności z instalacją popularnej aplikacji Biedronki. 

ZOBACZ TAKŻE: Kasy samoobsługowe z pułapką dla klientów. Prawnicy ostrzegają

Jednak teraz, dzięki integracji z AppGallery, ta niedogodność należy już do przeszłości. To także efekt determinacji Huawei, które pomimo zakazu korzystania z usług Google, rozwija własny ekosystem i sklep z aplikacjami.

Jak zainstalować aplikację Biedronka na Huawei?

Cieszcie się, posiadacze Huawei. Instalacja aplikacji Biedronka stała się banalnie prosta. Nie trzeba już kombinować z żadnymi dodatkowymi trikami. Wystarczy pobrać aplikację bezpośrednio z AppGallery, co umożliwia dostęp do pełnej funkcjonalności programu lojalnościowego. 

O tym kroku mówiono już przy zapowiedzi nowej wersji aplikacji pod koniec grudnia, a teraz marzenie stało się rzeczywistością. Posiadacze smartfonów Huawei mogą cieszyć się swobodnym korzystaniem z aplikacji Biedronki, przeglądając gazetki promocyjne i historię zakupów bez żadnych utrudnień. To moment, na który wielu z was czekało, więc korzystajcie z nowych możliwości.

Tagi: Aplikacje