Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Możesz otrzymać nawet 400 zł zwrotu. Wystarczy, że spełnisz te warunki
Paula Drechsler
Paula Drechsler 25.07.2023 20:05

Możesz otrzymać nawet 400 zł zwrotu. Wystarczy, że spełnisz te warunki

pieniądze
biznesinfo

Programy zwrotu pieniędzy pozwalają użytkownikom otrzymywać część wydanych środków z powrotem na swoje konto. To oznacza, że za każde zakupy można otrzymać zwrot pewnej procentowej wartości transakcji. Oto jak skorzystać z nowego programu zwrotów, który pozwoli na odzyskanie nawet do 400 zł.

400 zł piechotą nie chodzi

Korzystanie ze zwrotów pieniędzy (m.in. w postaci programów typu cashback) może być korzystne z wielu powodów. Przede wszystkim wraca do nas część wydanej kwoty, co w dalszej perspektywie pozwala sporo zaoszczędzić. Programy typu cashback ą zazwyczaj łatwe w użyciu. Wiele z nich działa w formie aplikacji lub przeglądarkowych wtyczek, które automatycznie identyfikują zakupy online i naliczają zwroty. Programy takie oferują również banki w zamian za otwieranie konta i korzystanie z oferty. 

Właśnie pojawiła się kolejna taka opcja, w której do zgarnięcia jest zwrot w wysokości nawet 400 zł. Taka suma może wrócić na nasze konto po zrealizowaniu kilku warunków.

Przeszło 2 tys. podejrzanych paczek i ewakuacja z Głównego Urzędu Pocztowego. Władze reagują

Cashback nawet do 400 zł

Na stronie Nest Banku pojawiła się nowa promocja, w której bank oferuje nawet do 400 zł zwrotu. Warunkiem jest założenie konta, udzielenie zgód marketingowych i zapewnienie miesięcznych wpływów na konto w wysokości min. 2000 zł. Po spełnieniu tych warunków, za zakupy kartą (maksymalnie 50 zł na miesiąc), bank będzie zwracał 5 proc. wydanej kwoty. Efekt taki utrzymywać się będzie przez pierwsze 8 miesięcy od założenia konta. Łącznie można dzięki temu otrzymać do 400 zł zwrotu z poniesionych wydatków.

Założenie i prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej jest darmowe po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie. Aby skorzystać z promocji i zyskać do 400 zł zwrotu, trzeba być osobą nieposiadającą rachunku osobistego w Nest Banku począwszy od 01.01.2021 r. Zwroty za zakupy bank będzie przelewał najpóźniej do 20 dnia kolejnego miesiąca, a po więcej szczegółów należy zajrzeć na stronę banku lub skontaktować się z infolinią.

Dodatkowe korzyści z ofert typu cashback

Dlaczego warto zainteresować się tematem i korzystać z różnych form odzyskiwania wydanych pieniędzy?

  • Programy zwrotu pieniędzy oferują zwroty na zakupy w różnych kategoriach, od odzieży i sprzętu elektronicznego po podróże i wszelkiej maści usługi. To pozwala na oszczędzanie na wielu różnych aspektach codziennego życia, a nawet na pozwalanie sobie na większą liczbę zachcianek.
  • Dodatkowe korzyści i promocje: Niektóre programy oferują dodatkowe korzyści, takie jak ekskluzywne promocje, przeznaczone tylko dla uczestników kody rabatowe czy specjalne oferty.
  • Bezpieczeństwo transakcji: Dobre programy zwrotu pieniędzy posiadają wachlarz wysokich zabezpieczeń transakcji, np. działają we współpracy tylko z zaufanymi sklepami oraz stosują specjalne szyfrowanie.
  • Możliwość łączenia z innymi rabatami: Wiele programów typu cashback pozwala na łączenie zwrotów z innymi rabatami, kuponami czy promocjami, co dodatkowo zwiększa korzyści finansowe dla użytkownika.
  • Brak dodatkowych opłat: Korzystanie z programów cashback jest zazwyczaj bezpłatne, co oznacza, że użytkownik nie musi ponosić żadnych dodatkowych kosztów ani uiszczać opłat za członkostwo. Wyjątek stanowią programy oparte na korzystaniu z danej oferty sklepu czy banku, gdzie trzeba spełnić różne warunki, aby nie uiszczać żadnych opłat.
  • Możliwość współdzielenia ze znajomymi: Niektóre programy oferują systemy poleceń, dzięki którym użytkownicy mogą rekomendować cashback swoim znajomym i otrzymywać dodatkowe korzyści za każde polecenie, które zostanie zrealizowane.

Podsumowując, korzystanie z programów zwrotu pieniędzy może być atrakcyjnym sposobem na oszczędzanie podczas codziennych zakupów online i offline, pozwalając jednocześnie na zdobycie dodatkowych korzyści i promocji. Nawet małe kwoty, które wracają na nasze konto, mogą odciążyć nieco domowy budżet, szczególnie w czasach wysokiej inflacji.