Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Produkt wart 1799 zł za darmo. By go odebrać, wystarczy zrobić tę jedną rzecz
Paula Drechsler
Paula Drechsler 26.09.2023 20:16

Produkt wart 1799 zł za darmo. By go odebrać, wystarczy zrobić tę jedną rzecz

pieniądze
domena publiczna

Rozpoczęła się gorąca promocja, w której można zdobyć za darmo sprzęt wart nawet 1799 zł oraz inne bonusy. Trzeba się jednak szybko decydować, bo dostępność prezentów jest uzależniona od dwóch czynników - krótkiego terminu trwania oferty, oraz tego, jak szybko zostaną opróżnione magazyny z promocyjnych urządzeń. Co trzeba zrobić, by odebrać bezpłatny prezent?

Wyjątkowa promocja - odbierz darmowy produkt

Nie na co dzień zdarzają się oferty, w których można zdobyć za darmo produkty o wartości nawet niemal 2 tys. złotych. Teraz jednak nadarza się taka okazja. Trzeba jednak działać bezzwłocznie, bo promocja nie potrwa długo.

Jeśli więc zastanawiasz się nad kupnem nowego telefonu, albo sprawieniu takiego prezentu komuś innemu, to ta propozycja jest skierowana do Ciebie. Xiaomi wyszedł bowiem z inicjatywą stworzenia oferty, w której oprócz nabycia dobrze ocenianego smartfona, można zyskać za darmo hulajnogę elektryczną albo tablet

Promocja dotyczy najnowszych urządzeń marki Xiaomi, a mianowicie chodzi o dwa smartfony, które niedawno miały swoją premierę - Xiaomi 13T i 13T Pro. Zależnie od wybranego wariantu, można zyskać hulajnogę elektryczną wartą w sprzedaży regularnej 1799 zł, albo tablet, który w sprzedaży regularnej kosztuje 1199 zł. Do tego dochodzi garść innych bonusów. Jak skorzystać z oferty na start?

Mózg nie jest potrzebny do nauki? Fascynujące odkrycie zaskoczyło nawet ekspertów Ważny komunikat dla klientów PKO BP. Musisz koniecznie to zrobić

Xiaomi 13T i Xiaomi 13T Pro w niesamowitej promocji na start

Oba modele zostały ciepło przyjęte przez użytkowników i dobrze wypadają w testach. Uwagę zwraca m.in. współpraca z Leica i implementacja atrakcyjnych aparatów. Oba modele, zarówno Xiaomi 13T Pro, jak i Xiaomi 13T oferują zestaw trzech aparatów z obiektywami Summicron, zaprojektowanymi wspólnie ze wspomnianą marką. Atrakcyjność tych smartfonów się na tym nie kończy, natomiast nawet dodatkowo rośnie właśnie ze względu na gorącą promocję. 

Xiaomi promocja oferta na start z hulajnogą lub tabletem za darmo

Fot. Xiaomi

Zgarnąć ze smartfonem sprzęty, normalnie oferowane w sprzedaży regularnej za ponad tysiąc złotych każdy, to nie lada gratka. Również dla osób, które myślą o inwestowaniu. Kupujący, którzy skorzystają z oferty, oprócz zyskania bonusów w postaci hulajnogi lub tabletu, są uprawnieni także do innych prezentów, m.in. do korzystania z 3-miesięcznej subskrypcji YouTube Premium. 

Oferta Xiaomi na start - rozpiska

Trzeba się pospieszyć, bo promocja potrwa od 26 września do 8 października 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. A jak dokładnie rozkładają się ceny i bonusy zależnie od wariantu? Są trzy opcje:

Xiaomi 13T Pro 12/512GB można zdobyć z hulajnogą elektryczną Mi Electric Scooter Essential w prezencie (cena regularna 1799 zł). Trade-In: Dodatkowa dotacja 200 zł kupon dla mi.com oprócz standardowej ceny recyklingu. Do tego YouTube Premium 3 miesiące w prezencie. Cena smartfona - 3999 zł.

Xiaomi 13T Pro Black 12/256GB to wersja dostępna wyłącznie na mi.com/pl. Do telefonu producent dorzuca hulajnogę Mi Electric Scooter Essential w prezencie (cena regularna 1799 zł). Trade-In: Dodatkowa dotacja 200 zł kupon dla mi.com oprócz standardowej ceny recyklingu i tak jak przy wcześniej wskazanej wersji YouTube Premium 3 miesiące za darmo. Cena smartfona - 3799 zł.

Xiaomi 13T 8/256GB jest w ofercie z tabletem Redmi Pad 4+128GB w prezencie (cena regularna 1199zł). Trade-In: Dodatkowa dotacja 200 zł kupon dla mi.com oprócz standardowej ceny recyklingu i tak jak u poprzedników, YouTube Premium 3 miesiące w prezencie. Cena smartfona - 2999 zł.

Szczegółowe warunki promocji można znaleźć na stronie producenta.