Xiaomi

telefon Xiaomi
31.05.2024 19:37 Xiaomi ma wielkie problemy. Trwa kontrola, klienci mogą być wściekli

Xiaomi ma problemy. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta poinformował o wszczętym postępowaniu. To efekt podejrzeń o ustalanie cen sprzętów w sposób niedozwolony. Dokonano już pierwszych przeszukań. O co dokładnie chodzi?

xiaomi
28.05.2024 21:13 Policja weszła do siedzib Xiaomi Polska. Trwa postępowanie

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta poinformował o wszczęciu postępowania wyjaśniającego w sprawie możliwych antykonkurencyjnych praktyk stosowanych przy sprzedaży sprzętu marek Xiaomi. Dokonano przeszukań trzech firm, podczas których zabezpieczono obszerny materiał dowody.

Xiaomi 14
10.05.2024 22:37 Dziury bezpieczeństwa w smartfonach Xiaomi. Eksperci nie mają wątpliwości

Złe wieści dla posiadaczy urządzeń Xiaomi. Analitycy bezpieczeństwa odnaleźli w oprogramowaniu tego producenta aż 20 poważnych luk, które mogą być wykorzystywane przez cyberprzestępców. Podatności tkwią zarówno w aplikacjach systemowych, jak i samym MIUI.

biedronka
26.04.2024 15:09 Biedronka oszalała. Rewelacyjne produkty w rekordowo niskich cenach

Xiaomi podbiło polski rynek smartfonów dzięki wysokiej jakości urządzeniami w niskich cenach. Chiński producent dostarcza jednak wiele innych, bardzo zróżnicowanych urządzeń. Dwa z nich trafiły właśnie w bardzo atrakcyjnych cenach do oferty Biedronki. Chodzi o słuchawki true wireless i opaskę sportową.

Thermomix
04.03.2024 15:07 Konkurencja dla Thermomiksa od Xiaomi. Smart Cooking Robot już Polsce

Zaawansowane roboty kuchenne jak Theromix czy urządzenia firmy Mounsieur Cuisine podbiły serca Polaków. Podobnie jak smartfony i liczne urządzenia innych klas dostarczane na rynek przez Xiaomi. Teraz do sprzedaży trafia połączenie – Xiaomi Smart Cooking Robot można już kupić w Polsce.

xiaomi
01.03.2024 19:04 Lepiej wstrzymać się z aktualizowaniem smartfonów Xiaomi. Można stracić dane

Posiadacze smartfonów Xiaomi powinni wstrzymać się z aktualizacją swoich urządzeń do najnowszej wersji oprogramowania. W wersji MIUI Global pojawił się błąd, którego naprawa może wymagać całkowitego wymazania z pamięci wszystkich danych. Producent wydał już komunikat w tej sprawie.

Xiaomi SU 7
28.12.2023 20:24 Polacy pokochali smartfony tego producenta. Wkrótce będą mogli kupić jego auta

Chińskie smartfony zalały świat i sankcje nałożone na Huawei tylko częściowo ograniczyły ten trend. To dało ich producentom zasoby, by rozszerzać ofertę, czego najlepszym przykładem jest Xiaomi. Firma produkuje całą gamę elektroniki, ale to dopiero początek.

sklep xiaomi
27.10.2023 21:32 Polacy uwielbiają tę markę smartfonów. Ich nowe flagowce właśnie miały premierę

To jedna z największych sprzętowych premier na rynku mobilnym tej jesieni. Światło dzienne ujrzały smartfony Xiaomi 14 i Xiaomi 14 Pro – dwa flagowe modele niezwykle cenionego nad Wisłą producenta.

pieniądze
21.10.2023 17:04 W kieszeni może zostać nawet 500 zł. Znany producent odda pieniądze za zakupy

Postrzeganie kwoty 500 zł jako dużo czy mało jest subiektywne i zależy od indywidualnych okoliczności finansowych, potrzeb i priorytetów każdego człowieka, jednak wizja zachowania takiej sumy w portfelu kusi wiele osób. Teraz pojawiła się nowa oferta promocyjna, która umożliwia skorzystanie z takiej możliwości.

None
17.10.2023 10:00 Duża zmiana w smartfonach Xiaomi. Po 13 latach na zasłużoną emeryturę przechodzi MIUI – co je zastąpi?

Smartfony Xiaomi przebojem wdarły się na polski rynek i przede wszystkim za sprawą stosunku jakości do ceny zdobyły rzeszę miłośników. Chiński producent od wielu lat równolegle do budowania nowych urządzeń prowadzi także intensywne prace nad własnym oprogramowaniem, modyfikacją Androida znaną jako MIUI. To się jednak wkrótce zmieni – Xiaomi zapowiedziało, że MIUI zostanie zastąpione czymś zupełnie nowym.

pieniądze
26.09.2023 20:16 Produkt wart 1799 zł za darmo. By go odebrać, wystarczy zrobić tę jedną rzecz

Rozpoczęła się gorąca promocja, w której można zdobyć za darmo sprzęt wart nawet 1799 zł oraz inne bonusy. Trzeba się jednak szybko decydować, bo dostępność prezentów jest uzależniona od dwóch czynników - krótkiego terminu trwania oferty, oraz tego, jak szybko zostaną opróżnione magazyny z promocyjnych urządzeń. Co trzeba zrobić, by odebrać bezpłatny prezent?