Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Ukryta funkcja kas samoobsługowych w Biedronce. Klienci nie mają pojęcia
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 11.05.2024 20:49

Ukryta funkcja kas samoobsługowych w Biedronce. Klienci nie mają pojęcia

kasa samoobsługowa, biedronka
Fot. Marek BAZAK/East News

Otoczony tajemnicą otwór znajdujący się przy kasach samoobsługowych w sklepach Biedronka wzbudza wiele spekulacji i kontrowersji wśród klientów. Część z nich uznaje go za praktyczne rozwiązanie do pozbywania się długich paragonów, podczas gdy inni sądzą, że służy do innych celów. Jaka jest prawda?

Tajemniczy otwór - miejsce na paragony czy coś więcej?

Niektórzy klienci w sklepach Biedronka zauważyli tajemniczy otwór umieszczony na wysokości kolan przy kasach samoobsługowych. Choć dla niektórych jest to tylko niewygodna dziura, dla innych stał się on sposobem na pozbycie się długich paragonów

W dalszych komentarzach można znaleźć sugestie, że otwory są wykorzystywane do wrzucania faktur, kuponów lub bonów. Pojawiły się również twierdzenia, że niektórzy uważają, iż otwór może posłużyć do umieszczenia gotówki, szczególnie jeśli klient nie preferuje płacenia kartą.

Bezpieczniej na Tinderze. Nowa funkcja może uchronić przed tragedią Producent automatyki domowej bankrutuje. Dalszy los urządzeń

Kontrowersje i różne teorie

Mimo wyjaśnień kasjerki, tajemniczy otwór nadal budzi wiele kontrowersji i spekulacji wśród klientów Biedronki. Niektórzy są zdania, że został on stworzony specjalnie do pozbywania się zbędnego rachunku. Mimo niepewności co do dokładnego przeznaczenia otworu, wiele osób dostrzega w nim praktyczne zastosowanie. Jest to szczególnie ważne w sytuacjach, gdy długi paragon może być uciążliwy dla klienta.

ZOBACZ TAKŻE: Aktualizacja Samsungów niszczy ekran? Pojawia się zielonia linia

Dalsza niepewność co do zastosowań tajemniczych otworów

Mając na uwadze liczne dyskusje wokół tematu, jedna z kasjerek postanowiła wyjaśnić, że na drzwiczkach kas znajduje się rodzaj plastikowej szufladki, z której paragony można wyciągnąć od środka. Dodatkowo, poinformowała, że miejsce to jest regularnie opróżniane każdego wieczoru. 

Ważne jest, aby pamiętać, że w pewnych sklepach konieczność posiadania paragonu jest niezbędna do opuszczenia placówki przez bramkę zabezpieczeń.