Tech.BiznesINFO.pl > Nauka i kosmos > Biedronka z uwielbianym przez Polaków sprzętem elektronicznym w absurdalnie niskich cenach. Z tym kodem wychodzi jeszcze taniej
Paula Drechsler
Paula Drechsler 15.05.2023 11:45

Biedronka z uwielbianym przez Polaków sprzętem elektronicznym w absurdalnie niskich cenach. Z tym kodem wychodzi jeszcze taniej

biedronka
domena publiczna

Popularna sieć marketów poszerza ofertę swojego sklepu internetowego Biedronka Home. Wśród sprzętów elektronicznych pojawił się telefon cenionej przez Polaków marki OPPO.

Biedronka z nowościami w sklepie internetowym

W popularnej sieci handlowej często można natknąć się na fantastyczne promocje. Elektronika oferowana w sklepach Biedronka nierzadko przyciąga tłumy. Zróżnicowanie artykułów sprawia, że powoli sieć marketów zaczyna swoim asortymentem przypominać nawet duże sklepy, które handlują przede wszystkim elektroniką. Smartfony oraz urządzenia inteligentne pojawiają się w ofercie już regularnie. Można natrafić na urządzenia od myPhone, HUAWEI czy Xiaomi. Tym razem sprawa tyczy się tylko sklepu internetowego Biedronki. Na wirtualne półki wjechały cenione przez Polaków smartfony OPPO, oraz słuchawki tej samej firmy.

Do sklepu internetowego trafiły dwa smartfony, a dokładnie OPPO A17 w dwóch wersjach kolorystycznych, oraz słuchawki bezprzewodowe. Proponowane przez Biedronkę sprzęty już są w dobrych cenach, ale od razu można je zgarnąć na dodatkowej promocji.

Z tym kodem rabatowym smartfon OPPO wyjdzie taniej

Do wyboru sieć oferuje smartfon OPPO A17 w dwóch wariantach kolorystycznych, niebieskim i czarnym, który można kupić nawet za 649 zł. Aby uzyskać taką cenę, wystarczy skorzystać z kodu rabatowego TELE150. Kod należy wpisać podczas realizowania zakupów z koszyka na stronie internetowego sklepu Biedronki. Na ten moment jest to najniższa cena tego telefonu na rynku według serwisu pcworld.pl Bez kodu rabatowego urządzenie kosztuje 799 zł. Gdy smartfon debiutował na polskim rynku, w wielu serwisach specjalizujących się w telefonach podkreślano, że za nieduże pieniądze otrzymuje się całkiem niezłe parametry.

Dodatkowo wyhaczyć można bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco Buds2. To niezły sprzęt, słuchawki te oferują 28-godzinny czas pracy baterii, szybkie ładowanie, mocny bas i głęboką redukcję szumów w trakcie rozmów. Cena Biedronki to 179 zł, ale tu również sklep oferuje kod rabatowy. Po wpisaniu OPPO80 oszczędzimy 80 zł. Wyjdzie więc 99 zł i tu również serwis twierdzi, że nie znajdziemy obecnie lepszej ceny na rynku.

O marce OPPO

OPPO mianuje się globalnym, przodującym producentem inteligentnych urządzeń i innowacyjnych rozwiązań. Prowadzi działalność obejmującą 50 krajów i regionów. Według portalu neo24.pl OPPO należy do piątki najlepiej sprzedających się na świecie marek telefonów. Wyprzedzają go Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi.