Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Lidl ze specjalną ofertą. Tania elektronika znów kusi
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 11.03.2024 20:24

Lidl ze specjalną ofertą. Tania elektronika znów kusi

Logo sklepu LIDL.
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Lidl, znany z atrakcyjnych ofert i szerokiego wyboru produktów, wprowadza kolejną serię elektroniki do swoich sklepów. Wśród nowości znajdują się przydatne urządzenia do gotowania oraz akcesoria dla miłośników rowerów.

Innowacyjne narzędzia kuchenne

Lidl nie przestaje zaskakiwać swoją ofertą, a od 11 marca można spodziewać się kolejnej porcji elektroniki do kuchni. Wśród fascynujących opcji znajduje się Monsieur Cuisine Smart, popularnie znany jako "Lidlomix", obecnie dostępny z rabatem aż 700 zł. To prawdziwe narzędzie wielofunkcyjne w kuchni, które ułatwi przygotowywanie różnorodnych potraw. Dodatkowo, dla wielbicieli słodkości, Lidl proponuje gofrownicę z wymiennymi płytami grzewczymi, dostępną za jedyne 99 zł. To niezwykłe urządzenie wyposażone w trzy różne nakładki, co umożliwia przygotowywanie różnych rodzajów wafli bez potrzeby korzystania z dodatkowych narzędzi.

Kolejna awaria Facebooka. Użytkownicy odnotowują problemy techniczne Nowe oznaczenia rozmów na WhatsAppie. O co chodzi?

Rewolucja w parzeniu herbaty

Lidlowe nowości na pewno zainteresują tych, którzy lubią zacząć dzień od aromatycznej filiżanki herbaty. W ich najnowszej ofercie znajdą oni elektryczne czajniki w dwóch wariantach. Pierwszy egzemplarz (2500 W), w cenie 109 zł, zapewnia szybkie zagotowanie litra wody w zaledwie 3 minuty, a jego pojemność to 1,7 litra. Drugi model, droższy o 40 zł, oferuje większą moc (3000 W), co skraca czas gotowania do zaledwie 2 minut i 38 sekund. Dodatkowo, posiada funkcję utrzymywania temperatury przez godzinę.

ZOBACZ TAKŻE: Nie będziesz mieć takiego radia w aucie i możesz mieć kłopoty. Trwają prace nad ustawą

Bezpieczne i funkcjonalne oświetlenie rowerowe

Na fanów aktywności na świeżym powietrzu również czeka coś specjalnego. Od 14 marca w Lidlu dostępne będą światełka rowerowe ze wbudowanymi akumulatorami litowo-jonowymi. Szybkie ładowanie za pomocą kabla USB (micro USB) pozwoli sprawnie przygotować się do nocnej przejażdżki. Czas ładowania świateł przednich wynosi około 5 godzin, a tylnych jedynie 2-3 godziny. Dzięki obudowie, zgodnej z normą IP44, oświetlenie jest odporne na zachlapania, co zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy w różnych warunkach atmosferycznych. Wszystko to w atrakcyjnej cenie 89,90 zł.