Tech.BiznesINFO.pl > Oszczędzanie

Oszczędzanie

Licznik energii elektrycznej
09.04.2024 09:32 Te urządzenia pobierają najwięcej prądu. Zaskakujące wyliczenia

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że codzienne urządzenia mogą pochłaniać znaczną ilość prądu, dodając niemałe koszty do rachunku za energię elektryczną. Zaskakujące wyliczenia pokazują, jakie urządzenia są największymi "pożeraczami prądu" w naszych domach, a także jakie proste kroki możemy podjąć, aby oszczędzać energię i pieniądze.

pieniądze
13.03.2024 14:51 Banalny trik zmniejszy wysokość rachunku za prąd. Każdy powinien go znać

W dzisiejszych czasach, kiedy zużycie energii elektrycznej jest coraz większe, poszukiwanie sposobów na oszczędzanie staje się coraz ważniejsze. Istnieje wiele prostych, nieoczywistych sposobów, które można wdrożyć, aby obniżyć rachunki za prąd, nie tracąc przy tym na jakości życia. Poznaj kilka sprawdzonych technik, które pozwolą Ci zacząć oszczędzać energię i pieniądze, zachowując przy tym wygodę i komfort w swoim domu.

Logo sklepu LIDL.
11.03.2024 20:24 Lidl ze specjalną ofertą. Tania elektronika znów kusi

Lidl, znany z atrakcyjnych ofert i szerokiego wyboru produktów, wprowadza kolejną serię elektroniki do swoich sklepów. Wśród nowości znajdują się przydatne urządzenia do gotowania oraz akcesoria dla miłośników rowerów.

Telewizor, pilot
23.02.2024 11:56 Zniżka na abonament RTV dla każdego. Można sporo zyskać

Abonament RTV to obowiązkowa opłata, która wzbudza wiele kontrowersji wśród polskiego społeczeństwa. Jak się okazuje, posiadacze odbiorników telewizyjnych i radiowych mogą skorzystać ze zniżek, które pozwalają całkiem sporo zaoszczędzić. 

tablica rozdzielcza
31.01.2024 17:58 Rewolucja w cenach prądu w Polsce. Niektórzy zyskają, inni stracą

Rewolucja na polskim rynku energetycznym: od połowy roku dynamiczne taryfy prądu dla zwykłych konsumentów. Ceny energii będą się zmieniać co 15 minut, dając klientom możliwość oszczędności, ale też niosąc ryzyko. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki ostrzega: to rozwiązanie nie dla każdego. Czy Polacy są gotowi na tę nową formę płacenia za energię?

PIT
30.01.2024 18:41 Ministerstwo Finansów apeluje do Polaków. Chodzi o PIT 2024

Ministerstwo Finansów wystosowało pilny apel do Polaków, którzy w tym roku będą zobowiązani do złożenia deklaracji PIT. W związku z rozpoczętymi pracami, dostęp do niektórych usług może być utrudniony. Warto wiedzieć.

ładowarka do telefonu
18.01.2024 14:47 Czy zostawianie ładowarki w gniazdku jest bezpieczne? Odpowiedź może zaskoczyć

Czy pozostawienie ładowarki w kontakcie po skończonym ładowaniu urządzenia jest bezpieczne oraz czy nie przynosi to skutków w postaci większych rachunków? Niektórzy zostawiają swoje zasilacze w kontakcie przez cały czas, inni natomiast odłączają po zakończeniu ich użytkowania. Wszystko co powinniśmy o tym wiedzieć...

pieniądze
05.11.2023 12:49 Ruszył specjalny program dopłat, można dostać nawet 2 tys. zł. Trzeba się jednak pospieszyć

Tylko do końca listopada trwa program dofinansowań, skierowany do właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Można uzyskać nawet 2 tys. zł dopłaty. Oto co trzeba zrobić.

Kaloryfer
02.11.2023 08:33 Jak działają głowice kaloryferów? Wiele osób nie wie, jak poprawnie z nich korzystać

Mogłoby się wydawać, że przy ustawianiu głowic kaloryferów nie czekają nas żadne zaskoczenia – ot, kilka poziomów oznaczonych kolejnymi cyframi, które odpowiadają rosnącej temperaturze. A jednak logika zostająca za kolejnymi oznaczeniami jest inna, o czym nie wszyscy wiedzą.

pilot do tv
29.09.2023 17:56 Darmowa telewizja po polsku. Kanałów jest sporo, nie potrzebujesz do tego anteny

Jak oglądać telewizję za darmo i bez anteny? Istnieje kilka źródeł, które oferują dostęp do kanałów po polsku i nie pobierają za to opłat. Wystarczy dostęp do internetu. W ten sposób nie trzeba mieć nawet telewizora, aby zrelaksować się przy filmie, serialu czy dokumencie, albo zasięgnąć najświeższych informacji z kraju i ze świata. 

pieniądze
23.09.2023 10:48 Nawet 5 miesięcy bez opłat. Fantastyczna oferta Orange, znamy szczegóły

Dzięki nowej ciekawej ofercie promocyjnej można sporo zaoszczędzić. Przygotowano znaczne zniżki zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Chodzi o nawet 5 miesięcy bez opłat za abonament w Orange. Czas jednak goni. Warto się pospieszyć i skorzystać, bo kwoty, które da się w ten sposób oszczędzić, są znaczące. Na czym dokładnie polega promocja?