Tech.BiznesINFO.pl > Oszczędzanie

Oszczędzanie

Telewizor, pilot
23.02.2024 11:56 Zniżka na abonament RTV dla każdego. Można sporo zyskać

Abonament RTV to obowiązkowa opłata, która wzbudza wiele kontrowersji wśród polskiego społeczeństwa. Jak się okazuje, posiadacze odbiorników telewizyjnych i radiowych mogą skorzystać ze zniżek, które pozwalają całkiem sporo zaoszczędzić. 

tablica rozdzielcza
31.01.2024 17:58 Rewolucja w cenach prądu w Polsce. Niektórzy zyskają, inni stracą

Rewolucja na polskim rynku energetycznym: od połowy roku dynamiczne taryfy prądu dla zwykłych konsumentów. Ceny energii będą się zmieniać co 15 minut, dając klientom możliwość oszczędności, ale też niosąc ryzyko. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki ostrzega: to rozwiązanie nie dla każdego. Czy Polacy są gotowi na tę nową formę płacenia za energię?

PIT
30.01.2024 18:41 Ministerstwo Finansów apeluje do Polaków. Chodzi o PIT 2024

Ministerstwo Finansów wystosowało pilny apel do Polaków, którzy w tym roku będą zobowiązani do złożenia deklaracji PIT. W związku z rozpoczętymi pracami, dostęp do niektórych usług może być utrudniony. Warto wiedzieć.

ładowarka do telefonu
18.01.2024 14:47 Czy zostawianie ładowarki w gniazdku jest bezpieczne? Odpowiedź może zaskoczyć

Czy pozostawienie ładowarki w kontakcie po skończonym ładowaniu urządzenia jest bezpieczne oraz czy nie przynosi to skutków w postaci większych rachunków? Niektórzy zostawiają swoje zasilacze w kontakcie przez cały czas, inni natomiast odłączają po zakończeniu ich użytkowania. Wszystko co powinniśmy o tym wiedzieć...

pieniądze
05.11.2023 12:49 Ruszył specjalny program dopłat, można dostać nawet 2 tys. zł. Trzeba się jednak pospieszyć

Tylko do końca listopada trwa program dofinansowań, skierowany do właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Można uzyskać nawet 2 tys. zł dopłaty. Oto co trzeba zrobić.

Kaloryfer
02.11.2023 08:33 Jak działają głowice kaloryferów? Wiele osób nie wie, jak poprawnie z nich korzystać

Mogłoby się wydawać, że przy ustawianiu głowic kaloryferów nie czekają nas żadne zaskoczenia – ot, kilka poziomów oznaczonych kolejnymi cyframi, które odpowiadają rosnącej temperaturze. A jednak logika zostająca za kolejnymi oznaczeniami jest inna, o czym nie wszyscy wiedzą.

pilot do tv
29.09.2023 17:56 Darmowa telewizja po polsku. Kanałów jest sporo, nie potrzebujesz do tego anteny

Jak oglądać telewizję za darmo i bez anteny? Istnieje kilka źródeł, które oferują dostęp do kanałów po polsku i nie pobierają za to opłat. Wystarczy dostęp do internetu. W ten sposób nie trzeba mieć nawet telewizora, aby zrelaksować się przy filmie, serialu czy dokumencie, albo zasięgnąć najświeższych informacji z kraju i ze świata. 

pieniądze
23.09.2023 10:48 Nawet 5 miesięcy bez opłat. Fantastyczna oferta Orange, znamy szczegóły

Dzięki nowej ciekawej ofercie promocyjnej można sporo zaoszczędzić. Przygotowano znaczne zniżki zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Chodzi o nawet 5 miesięcy bez opłat za abonament w Orange. Czas jednak goni. Warto się pospieszyć i skorzystać, bo kwoty, które da się w ten sposób oszczędzić, są znaczące. Na czym dokładnie polega promocja?