Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Można otrzymać nawet 600 zł zwrotu. Wystarczy spełnić kilka warunków
Paula Drechsler
Paula Drechsler 06.07.2023 20:56

Można otrzymać nawet 600 zł zwrotu. Wystarczy spełnić kilka warunków

pieniądze
domena publiczna

Dodatkowe środki pieniężne mogą pomóc w poprawie stabilności finansowej i elastyczności w przypadku nieprzewidzianych wydatków. Teraz można uzyskać nawet do 600 złotych zwrotu w związku z ponoszonymi wydatkami. Pieniądze na konto będą trafiać w ciągu dwóch dni roboczych.

Zwrot pieniędzy za ponoszone wydatki

Aż do 600 zł można uzyskać w formie zwrotów za płatności kartą, telefonem oraz BLIKiem, z wyłączeniem przelewu na telefon. Zwrot trafi do każdego chętnego, pod warunkiem ukończenia 18 lat i spełnienia kilku prostych warunków. Dodatkowe zasilenie portfela trafiać będzie na konto w dwa dni robocze od zaksięgowania transakcji.

Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze każda osoba będzie mogła przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel, taki jak np. trzymanie ich na koncie oszczędnościowym, wykonywanie przelewów na inne konta bankowe, czy dokonywanie płatności za usługi. Nie ma w tej kwestii ograniczeń.

Rachunek wolny od zajęcia komorniczego. Tych pieniędzy komornik nie może tknąć

Jak otrzymać do 600 zł zwrotu?

Nawet 600 zł może wrócić na konto, jeśli zdecydujemy się na udział w specjalnej akcji promocyjnej VeloBanku. Jest to bonus, który bank oferuje nowym klientom. Wystarczy założyć konto osobiste VeloKonto z VeloSkarbonką i zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. To najważniejszy warunek skorzystania z promocji, by podczas podpisywania umowy koniecznie pamiętać o wyrażeniu zgody na marketing. 

Następnie wystarczy płacić kartą, zbliżeniowo telefonem oraz BLIKiem, aby przez 180 dni odbierać na konto oszczędnościowe VeloSkarbonka zwrot kwoty równej 10 proc. wartości transakcji bezgotówkowych. Maksymalnie bank zwraca 100 zł w ciągu każdych kolejnych 30 dni. Tym sposobem można odzyskać nawet 600 zł. Zwroty będą przekazywane w ciągu 2 dni od zaksięgowania transakcji na VeloSkarbonkę przez pół roku.

Dodatkowe bonusy

Jeśli to za mało, bank kusi dodatkowymi bonusami. Można zyskać 8 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym VeloSkarbonka dla kwoty do 3 tys. zł, a więc rozważenie pozostawienia zwrotu środków na tym rachunku może być dobrym pomysłem.

VeloBank umożliwia ponadto zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody z programem Bezcenne Chwile, gdy do konta wybierzemy kartę płatniczą Mastercard. Można zyskać bonusy z kategorii takich jak podróże, sport, muzyka, itd. Bank oferuje też zakładanie konta bez wychodzenia z domu, za pomocą procesu „Selfie”. Więcej informacji o promocji i instytucji znajduje się na stronie banku.