Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > Nowy iPhone 16 bez tajemnic prawie pół roku przed premierą. Wyciekły zdjęcia
Michał Górecki
Michał Górecki 29.04.2024 23:15

Nowy iPhone 16 bez tajemnic prawie pół roku przed premierą. Wyciekły zdjęcia

iPhone
Fot. PXhere/Twitter "X" - Sonny Dickson

Nowy iPhone 16 niemal bez tajemnic już na prawie pół roku przed oczekiwaną, oficjalną premierą. Wyciekły zdjęcia nowego flagowca Apple. Użytkownicy i przyszli, potencjalni nabywcy punktują przede wszystkim powrót do wyspy aparatu z czasów modelu X i XS. Rozczarowanie?

Nowy iPhone 16. Wyciekły zdjęcia

Zdjęcie atrap telefonów wyciekły na Twitterze (X). Choć nie są to gotowe urządzenia, oddają bryłę, której należałoby się spodziewać od gotowego produktu - najprawdopodobniej we wrześniu br., jak Apple zwykło inaugurować swoje doroczne flagowce. Największą uwagę zwrócił rozmiar serii 16 i kształt wyspy aparatu - przypominającej tę z czasów modelu X i XS.
iPhone 16 Pro Max - po lewej stronie zdjęcia, iPhone 16 Plus - po prawej.

Mapy Google zaskakują ukrytymi funkcjami. Niezwykle przydatne w wakacje

iPhone 16 Pro Max ma być wielki

iPhone 16 Pro Max to telefon po lewej stronie zdjęcia. Należałoby przyjąć, że 6,9 cala to całkiem realny kandydat na największego flagowca roku.

Od całkiem niedawna wiadomo też, że nowa seria Pro ma otrzymać nowy przycisk, potencjalnie odpowiadający za przybliżanie obrazu i robienie zdjęć.

iPhone 16: kiedy premiera?

Premiera nowej serii iPhone'ów nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, nieoficjalnie jednak (i prawie na pewno) wiadomo, że jak zwykle przypadnie na 10 września, podczas Konferencji WorldWide Develops 10 września - dostępnej, rzecz jasne, online.