Tech.BiznesINFO.pl > Smartphone

Smartphone

telefon
07.06.2024 13:31 Ładowanie smartfona w etui? Eksperci przestrzegają, to może być duży błąd

Ładowanie telefonu w etui może nieoczekiwanie skrócić żywotność jego baterii. Dlaczego tak się dzieje i jak temu zapobiec?

ładowanie telefonu
05.05.2024 18:36 Nigdy nie ładuj telefonu w nocy. Konsekwencje mogą być opłakane

Wiele osób przed snem podłącza telefon do ładowarki. Okazuje się, że ten nawyk może mieć bardzo poważne konsekwencje. Przedstawiciel straży pożarnej postawił sprawę jasno.

iPhone
29.04.2024 23:15 Nowy iPhone 16 bez tajemnic prawie pół roku przed premierą. Wyciekły zdjęcia

Nowy iPhone 16 niemal bez tajemnic już na prawie pół roku przed oczekiwaną, oficjalną premierą. Wyciekły zdjęcia nowego flagowca Apple. Użytkownicy i przyszli, potencjalni nabywcy punktują przede wszystkim powrót do wyspy aparatu z czasów modelu X i XS. Rozczarowanie?

poczta gmail
07.02.2024 19:03 Koniec z czytaniem długich e-maili. Rewolucja w Gmail

Odczytywanie długich e-maili może być męczącym doświadczeniem, ale teraz Google wprowadza rozwiązanie, które znacząco ułatwi życie użytkownikom. Dzięki ulepszonej funkcji Trybu czytania w Gmailu otrzymujesz narzędzie, które pomaga w przejrzysty sposób przeglądać istotne wiadomości, niezależnie od ich długości. Poznaj, jak ta nowa funkcja zmienia sposób, w jaki korzystasz z poczty elektronicznej na urządzeniach z systemem Android.

Samsung Galaxy S24
31.01.2024 21:13 Samsung Galaxy S24. Rewolucja w świecie smartfonów dzięki AI

Era sztucznej inteligencji nieuchronnie zmienia sposób, w jaki korzystamy ze smartfonów. Wraz z premierą Samsung Galaxy S24 wkroczyliśmy w nową erę technologicznego wsparcia, gdzie sztuczna inteligencja nie tylko ułatwia codzienne czynności, ale także staje się nieodłącznym elementem naszego życia cyfrowego. Przyjrzyjmy się bliżej temu, jak Galaxy AI rewolucjonizuje nasze doświadczenie z użytkowaniem smartfonów.

Metro Warszawa
08.12.2023 13:26 Poważny problem ze smartfonami w metrze, zaczynają "wariować". Warszawiacy są zaniepokojeni

Już od kilku tygodni ludzie korzystający z warszawskiego metra zmagają się z nienaturalnym zachowaniem swoich smartfonów. Urządzenia początkowo odmawiają posłuszeństwa, a w skrajnych przypadkach zawieszają się, uniemożliwiając właścicielowi wykonania jakichkolwiek czynności. Sytuację nagłośnił portal niebezpiecznik.pl, który podkreślił, że choć “objawy” mogą wskazywać na ataki hakerskie, to w rzeczywistości mamy do czynienia z czymś zupełnie innym. 

Pexels/Tim Douglas
22.03.2022 08:48 Komunikator Telegram okazał się niebezpieczny. W aplikacji jest mnóstwo wirusów

Telegram, popularny komunikator, wcale nie jest tak bezpieczny, jak mogłoby się wydawać. Od pewnego czasu cyberprzestępcy wykorzystują tę platformę do rozsyłania nowego, złośliwego oprogramowania. Niczego nieświadomi użytkownicy mogą stracić pliki i kontrolę nad kluczowymi funkcjami telefonu.Z tego artykułu dowiesz się:Ile ataków zarejestrowano w ostatnim czasieJakie mogą być konsekwencje działania złośliwego oprogramowaniaDlaczego to akurat Telegram padł ofiarą ataku