Iphone

iphone
08.12.2023 22:06 Wiarygodne przecieki o nowych iPhone’ach. Wymiana podstawowych komponentów

Od wrześniowej premiery 15. serii smartfonów iPhone minęło najwidoczniej już na tyle dużo czasu, że pojawiają się pierwsze przecieki dotyczące kolejnej generacji tych urządzeń. Z dobrego źródła wiadomo, że w przyszłym roku Apple ma zamiar postawić na rozwój asystentki Siri, także w aspekcie sprzętowym.

iPhone
01.12.2023 15:13 Uwaga posiadacze sprzętu Apple, hakerzy mają nowy sposób. To należy zrobić, żeby się chronić

Przyjęło się, że iPhone’y oferują wyższy poziom bezpieczeństwa niż smartfony z Androidem, jednak nie sposób się z tym zgodzić, choćby z braku obiektywnych kryteriów. W obu systemach regularnie odnajdywane są groźne luki,  tym razem jednak poważne dziury odnaleziono w oprogramowaniu Apple.

iPhone
11.11.2023 21:50 Rewolucji nie będzie. Łączność satelitarna nie dla smartfonów z Androidem

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że iPhone’y nie różnią się zanadto pomiędzy kolejnymi generacjami. Jedną z ostatnich większych innowacji, której do dziś mogą pozazdrościć posiadacze smartfonów z Androidem, była szczątkowa implementacja łączności satelitarnej. Niestety, wygląda na to, że zazdrość ta jeszcze potrwa.

iPhone 15
06.10.2023 15:50 Najnowszy iPhone ma poważne problemy z dźwiękiem. Na razie warto wstrzymać się z zakupem

Nie jest wcale takie odosobnione, że produkty Apple cierpią na choroby wieku dziecięcego, co już nie raz doprowadzało do konieczności wycofywania całych partii i wymiany egzemplarzy, które trafiły już w ręce klientów, na nowe produkty. Wiemy już, że nie inaczej jest z najnowszym iPhonem 15, co może skłaniać do wstrzymania się za zakupami. 

Apple zapowiada aktualizację dla iPhone'ów
02.10.2023 14:13 Problemy z przegrzewaniem iPhone'ów. Apple ma rozwiązanie

Od jakiegoś czasu jest głośno o problemie z nadmiernym nagrzewaniem się najnowszych iPhone'ów od Apple. Teraz, według doniesień medialnych, Apple ma już znać przyczynę tego problemu - odpowiednie rozwiązanie eliminujące problem będzie dostępne już niedługo.

None
20.09.2023 17:57 Ukryta funkcja w nowym iOS-ie 17 pozwala znacząco przyśpieszyć korzystanie ze smartfonu

Premiera najnowszych iPhone’ów już za nami i choć trudno stwierdzić, aby znacząco różniły się one od poprzedniej generacji, to i tak już wiadomo, że nowe urządzenia Apple sprzedają się świetnie. Dostępna jest też nowa wersja mobilnego systemu operacyjnego, w której użytkownicy odnaleźli ukrytą funkcję, która znacznie przyśpiesza korzystanie ze smartfonu.

None
18.09.2023 19:28 iOS 17 już dostępny. Przedstawiamy najważniejsze nowości w nowym systemie Apple

Premiera nowych iPhone’ów 15 została przyjęta raczej chłodno, a Apple, nie pierwszy raz zresztą, zarzuca się niewielką innowacyjność i znikome różnice pomiędzy kolejnymi generacjami. Jak co roku krótko po prezentacji urządzeń przychodzi czas na premierę nowej wersji oprogramowania – można już aktualizować urządzenia mobilne Apple do iOS-a 17.