Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Rewolucja w Lidlu. Niebywałe, co oferują tuż za naszą granicą
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 08.02.2024 14:39

Rewolucja w Lidlu. Niebywałe, co oferują tuż za naszą granicą

Sklep Lidl
Marek BAZAK/East News

Lidl Niemcy, znany głównie z oferty spożywczej zaskakuje, wprowadzając do swojego asortymentu produkty, których wcześniej nie kojarzono z tą siecią. Nowe artykuły w ofercie budzą zainteresowanie i stawiają sieć na czele innowacji. Czy to tylko początek? Odkryj, co może przynieść przyszłość dla polskich sklepów Lidl.

Lidl w Niemczech oferuje iPhone'y: Atrakcyjne ceny dla konsumentów

Sklep Lidl w Niemczech zaskakuje, dodając do swojej oferty produkty marki Apple, w tym starsze modele iPhone'ów. Ceny są konkurencyjne, na przykład iPhone 12 jest dostępny za około 2200 złotych (499 euro), iPhone 13 za około 2640 złotych (599 euro), a iPhone 14 Plus za około 4175 złotych (949 euro). Jednakże, dostępność może być ograniczona z powodu szybkości wyprzedaży.

"Usypiasz" laptopa? To może być duży błąd, eksperci mówią jasno Netflix zmienia zasady gry. Widzowie są oburzeni

Niemiecki Lidl rozszerza asortyment o elektronikę

Lidl w Niemczech kontynuuje trend wprowadzania elektroniki do swojej oferty, co odpowiada zmieniającym się preferencjom klientów. Dodanie iPhone'ów jest kolejnym krokiem w poszerzaniu asortymentu sklepu i dostosowywaniu się do potrzeb rynku.

ZOBACZ TAKŻE: Bilety na pociąg kupisz łatwo jak nigdy. Miliony Polaków mają tę aplikację

Lidl w Polsce a elektronika: Czy będą podobne kroki w przyszłości?

W porównaniu z niemieckim oddziałem, oferta elektroniki w polskim Lidlu może wydawać się mniej rozbudowana. Jednak, czy polski Lidl podejmie podobne kroki jak niemiecki odpowiednik, rozszerzając ofertę o produkty marki Apple, pozostaje otwarte. W przyszłości, aby sprostać oczekiwaniom klientów i zwiększyć konkurencyjność, takie posunięcie jest możliwe.