Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > SQUID uruchamia nową funkcjonalność z podcastami dla branży motoryzacyjnej podczas konferencji Mobile World Congress 2024
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 27.02.2024 09:50

SQUID uruchamia nową funkcjonalność z podcastami dla branży motoryzacyjnej podczas konferencji Mobile World Congress 2024

reklama
SQUID

SQUID, wiodąca firma z branży mediów i technologii, udostępnia w swojej aplikacji SQUID nową funkcjonalność związaną z podcastami dla samochodów. Premiera nastąpi podczas Mobile World Congress 2024. Nowa usługa podcastów płynnie integruje się z pojazdami za pośrednictwem Android Auto i Apple CarPlay, dzięki czemu korzystanie z podcastów w samochodach osobowych i ciężarowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nareszcie Użytkownicy mają szybki dostęp do swoich ulubionych podcastów, jednocześnie w pełni skupiając się na drodze.

Firma SQUID udostępnia nową funkcjonalność

Dzięki SQUID Podcasts Użytkownicy serwisu mają teraz:
● Natychmiastowy dostęp do tysięcy podcastów z różnych kategorii, od wiadomości po technologię, rozrywkę i sport. 
● Szeroką gamę języków do wyboru.
● Słuchanie bez rozpraszania uwagi, przy użyciu funkcji VoiceControl, bez użycia rąk.
● Kompatybilność z większością smartfonów i pojazdów dzięki Apple CarPlay i Android Auto.
● Łatwa nawigacja i odkrywanie podcastów na ekranie lub za pomocą głosu.

Nowe świadczenie dla emerytów. Nawet do 2100 zł miesięcznie

SQUID Podcasts

squid1.png

"Cieszymy się, że możemy przedstawić tę przełomową aktualizację SQUID, odpowiadającą na wyzwanie, jakim jest bycie informowanym i inspirowanym w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Wierzymy, że wiedza powinna być łatwo dostępna, nawet w podróży. Wraz z tą premierą robimy znaczący krok naprzód, mając na celu zainspirowanie kierowców samochodów do łączenia się z wiadomościami i informacjami. Jednocześnie wspieramy wydawców w dotarciu do tej istotnej grupy odbiorców" - mówi CEO i założyciel Johan Othelius.

SQUID ma na celu uproszczenie dostępu do wiadomości i rozrywki dla użytkowników w ruchu. Aplikacja SQUID dla Apple CarPlay i Android Auto na nowo definiuje rozrywkę w samochodzie, zapewniając bezpieczniejszy i wygodniejszy sposób korzystania z ulubionych podcastów.

O aplikacji SQUID

SQUID App (Njuice AB) to firma technologiczna z siedzibą w Sztokholmie. SQUID to szybko rozwijająca się aplikacja mediów informacyjnych, skierowana do pokolenia milenialsów w Europie, Azji, Południowej Afryce i Ameryce Łacińskiej, uruchomiona w ponad 60 krajach. Aplikacja jest szeroko rozpoznawalna, ma ponad 20 milionów użytkowników miesięcznie i otrzymała bardzo dobre recenzje konsumentów w App Store, Google Play Store i Huawei AppGallery, a także bardzo pozytywne recenzje w mediach na wszystkich rynkach, gdzie została uruchomiona. 

Od teraz SQUID będzie również oferować podcasty dla Apple CarPlay i Android Auto. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.squidapp.co.

Jeśli masz jakiekolwiek dalsze pytania lub chciałbyś umówić się na wywiad, nie wahaj się skontaktować z Johanem Otheliusem (CEO & Founder), lub z Tomaszem Lisem (Regional Manager).

Johan Othelius    
CEO & Founder 
[email protected] 
+46 (0) 70-620 10 50

Tomasz Lis
Regional Manager 
[email protected]
+48 798315684

 

Artykuł sponsorowany.