Tech.BiznesINFO.pl > Sztuczna inteligencja > Samsung Galaxy S24. Rewolucja w świecie smartfonów dzięki AI
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 31.01.2024 21:13

Samsung Galaxy S24. Rewolucja w świecie smartfonów dzięki AI

Samsung Galaxy S24
materiały prasowe

Era sztucznej inteligencji nieuchronnie zmienia sposób, w jaki korzystamy ze smartfonów. Wraz z premierą Samsung Galaxy S24 wkroczyliśmy w nową erę technologicznego wsparcia, gdzie sztuczna inteligencja nie tylko ułatwia codzienne czynności, ale także staje się nieodłącznym elementem naszego życia cyfrowego. Przyjrzyjmy się bliżej temu, jak Galaxy AI rewolucjonizuje nasze doświadczenie z użytkowaniem smartfonów.

Asystent połączeń i inteligentne tłumaczenie

Dzięki funkcji Asystenta połączeń Galaxy S24 potrafi obsługiwać rozmowy telefoniczne w imieniu użytkownika, przetwarzając mowę na tekst i umożliwiając komunikację za pomocą gotowych odpowiedzi. Dodatkowo, inteligentne tłumaczenie w czasie rzeczywistym otwiera nowe możliwości komunikacyjne, eliminując bariery językowe i ułatwiając porozumienie nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach. Może to być genialne rozwiązanie podczas wyjazdów zagranicznych, gdy nie znamy miejscowego języka.

Twórca ChatGPT ostrzega. Jest inaczej, niż wszyscy sądzili? Polska firma podbija świat. Zajmują się AI i są warci ponad miliard dolarów

Rewolucja w notetakingu

Galaxy AI przynosi rewolucję w sposobie prowadzenia notatek, automatyzując proces formatowania i podsumowywania treści zarówno w formie tekstowej, jak i głosowej. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą oszczędzić sporo czasu i skupić się na istocie przekazu, pozostawiając sztucznej inteligencji zadanie organizacji informacji.

Nowe możliwości edycji multimediów

Wbudowany edytor zdjęć wykorzystujący sztuczną inteligencję umożliwia nie tylko korektę błędów czy prostowanie kadrów, ale także inteligentne wypełnianie brakujących fragmentów. Ponadto, Galaxy S24 pozwala na tworzenie efektów slow-motion w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nawet amatorzy mogą tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy, ponieważ nie trzeba będzie mieć choćby minimalnego pojęcia o edycji wideo.

Samsung Galaxy S24 z Galaxy AI to nie tylko kolejna generacja smartfonów, to przepustka do przyszłości, w której sztuczna inteligencja staje się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Wraz z coraz bardziej zaawansowanymi funkcjami, smartfony stają się nie tylko narzędziami komunikacji, ale także niezastąpionymi asystentami w codziennych czynnościach.