Tech.BiznesINFO.pl > Zarobki

Zarobki

Placówka Poczty Polskiej
13.03.2024 09:29 Poczta Polska z ofertą pracy dla kilkuset osób. Jakie są benefity?

Wielkie otwarcie nowoczesnej sortowni przesyłek w gminie Radzymin budzi ogromne zainteresowanie - Poczta Polska szykuje się do uruchomienia najnowocześniejszego centrum logistycznego. Jednak to nie tylko inwestycja w nowoczesność, ale także szansa dla wielu osób na stabilną pracę z bogatym pakietem świadczeń.

kobieta-programistka
04.01.2024 14:46 Dyskryminacja kobiet w branży IT. Zarabiają nawet 35 proc. mniej

Choć branża IT może się wydawać nowoczesna i pozbawiona negatywnych naleciałości z minionych dekad, to dotykają ją też to w znacznym stopniu problemy znane z innych gałęzi gospodarki. Są to między innymi nierówności płacowe i dyskryminacja kobiet.

Wypłata pieniędzy z bankomatu Euronet
19.12.2023 10:49 Zmiany w popularnych bankomatach. Naciśniesz jeden przycisk i będziesz musiał płacić

Od kilku tygodni trwa głośna sprawa związana ze zmianami wprowadzonymi w bankomatach Euronetu. Wybranie jednej opcji może się bowiem skończyć pobraniem prowizji z konta - nawet w przypadku osób z kontami w bankach, które mają umowę z tym operatorem i nic nie powinny płacić. Teraz problemem zajął się UOKiK.

biznes-info-640x433
22.03.2022 09:07 Instagram to kopalnia złota. Ujawniamy zarobki polskich gwiazd

Robert Lewandowski, ale nie tylko - także Wojciech Szczęsny, Magda Gessler, Abstrachuje TV, czy Red Lipstick Monster i wielu innych - to gwiazdy, które zdobywały popularność na różne sposoby. Wszystkich ich łączy to, że na prowadzeniu konta na Instagramie zbijają ogromne pieniądze. Radio ZET podaje, że najpopularniejsi mogą liczyć na dziesiątki tysięcy złotych za jeden wpis promujący dany produkt lub markę.Jak wskazuje specjalista do spraw marketingu internetowego, Jacek Gadzinowski, ludzie o największych zasięgach na Instagramie, jak właśnie wspomniany Robert Lewandowski, mogą liczyć na 20 do nawet 50 tys. złotych za odpowiedni post z konkretnym otagowaniem. Takowy wpis jest oczywiście reklamą. Podobnie zresztą jest z filmami z lokowaniem produktu na YouTube, gdzie kanały liczące po 2-3 mln subskrybcji mogą loczyć na 30 do 60 tys. złotych za jeden materiał.

na czym można zarobić w sieci
22.03.2022 08:31 Na czym można zarobić w sieci?

Pewne zmiany na rynku pracy przyśpieszyła także pandemia koronawirusa, w wyniku której coraz więcej firm zaczyna koncentrować się głównie na działaniach digitalowych, a pracownicy szukają odpowiedzi na pytanie, na czym można zarobić w sieci.