Tech.BiznesINFO.pl > FinTech > Poczta Polska z ofertą pracy dla kilkuset osób. Jakie są benefity?
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 13.03.2024 09:29

Poczta Polska z ofertą pracy dla kilkuset osób. Jakie są benefity?

Placówka Poczty Polskiej
Fot. Marek BAZAK/East News

Wielkie otwarcie nowoczesnej sortowni przesyłek w gminie Radzymin budzi ogromne zainteresowanie - Poczta Polska szykuje się do uruchomienia najnowocześniejszego centrum logistycznego. Jednak to nie tylko inwestycja w nowoczesność, ale także szansa dla wielu osób na stabilną pracę z bogatym pakietem świadczeń.

Poczta Polska szuka pracowników

Poczta Polska szykuje się do uruchomienia nowej sortowni przesyłek w gminie Radzymin, w miejscowości Ciemne. Ta nowa placówka ma być nie tylko najnowocześniejsza, ale również w pełni zautomatyzowanym centrum logistycznym firmy. W związku z tym ogłoszono rekrutację na kilkaset stanowisk, obejmujących różnorodne dziedziny pracy - od wykonawczych po administracyjne, od obsługi przesyłek po serwisantów i kierowców.

Ważny komunikat PKO BP. Od 20 marca zniknie jedna metoda płatności Przymusowe wyłączenia fotowoltaiki. Co to oznacza dla Polaków?

Oferta zatrudnienia dla wszystkich

Oprócz nowoczesnej infrastruktury, Poczta Polska przyciąga kandydatów ofertą elastycznych godzin pracy, odpowiadających zarówno osobom poszukującym pełnego etatu, jak i tym, którzy szukają dodatkowego zajęcia. Pracownicy będą mieli możliwość wyboru między pracą na 4, 6 lub 8 godzin dziennie, na różnych zmianach, zarówno porannych, jak i nocnych. Co więcej, spółka oferuje różne formy zatrudnienia, włączając w to umowy o pracę i umowy zlecenie, aby dostosować się do preferencji pracowników.

ZOBACZ TAKŻE: Żabka dostarczy twoje zakupy za pomocą robota. Dostawa w 15 minut

Benefity dla pracowników Poczty Polskiej

Nie tylko elastyczność pracy przyciąga potencjalnych pracowników. Poczta Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, oferując stabilne i terminowe wynagrodzenie, premie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych. Wśród benefitów znajduje się dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego bliskich, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenia

Dodatkowo, pracownicy mogą liczyć na bony żywieniowe, choć dostępne są one tylko na wybranych stanowiskach.