Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Aplikacja Moja Biedronka ma ukrytą funkcję. Pozwoli zaoszczędzić, jest pewien haczyk
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 06.03.2024 19:57

Aplikacja Moja Biedronka ma ukrytą funkcję. Pozwoli zaoszczędzić, jest pewien haczyk

Biedronka aplikacja
Marek BAZAK/East News

Najnowszej funkcja w aplikacji Moja Biedronka, która może zmienić sposób, w jaki korzystasz z programu lojalnościowego. Ta nowa możliwość oferuje szereg potencjalnych korzyści dla użytkowników, lecz trzeba wiedzieć jak ją aktywować.

Odkryj ukrytą funkcję aplikacji Moja Biedronka

Aplikacja Moja Biedronka to nie tylko karta lojalnościowa. Jest to narzędzie, które oferuje szereg funkcji, z których wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy. Warto jednak zgłębić wszystkie możliwości, ponieważ mogą one przynieść korzyści finansowe. Niemniej jednak, istnieje pewna ukryta funkcja, która wymaga ostrożności.

Spotify grozi podwyższeniem opłat. Wszystko przez nowe regulacje Nowa funkcja w aplikacji mObywatel. Jest bardzo przydatna

Wykorzystaj wspólne konto Moja Biedronka

Jedną z mniej znanych, ale potencjalnie przydatnych funkcji aplikacji Moja Biedronka jest możliwość współdzielenia konta. Dzięki temu rozwiązaniu kilka osób może korzystać z własnych promocji. To wygodne, szczególnie gdy kupuje się różne produkty i wykorzystuje się różne zniżki. Jednakże istnieją pewne ograniczenia, z którymi warto się zapoznać. 

Ważne jest zrozumienie, że współdzielenie konta nie zwiększa ilości dostępnych promocji. Gdy jedna osoba wykorzysta określoną promocję z limitem, pozostałe osoby nie będą już mogły skorzystać z tej samej oferty. Jednakże informacje o aktualnych zniżkach są wyświetlane w aplikacji, dzięki czemu można łatwo sprawdzić, czy dana oferta nadal jest dostępna.

ZOBACZ TAKŻE: Zakup tytoniu przez internet. Czy to zgodne z prawem?

Jak założyć wspólne konto Moja Biedronka

Aktywacja funkcji współdzielenia konta w aplikacji Moja Biedronka jest prostym procesem, który wymaga kilku kroków. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik:

  1. Otwórz aplikację Moja Biedronka: Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Moja Biedronka na swoim urządzeniu mobilnym i zaloguj się na swoje konto.
  2. Przejdź do ustawień konta: Po zalogowaniu, kliknij na ikonę trzech kropek znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu. Następnie wybierz opcję "Ustawienia Konta".
  3. Znajdź opcję współdzielonego konta: W sekcji ustawień konta, znajdź opcję zatytułowaną "Wspólne Konto Moja Biedronka". Kliknij na nią, aby przejść do procesu aktywacji współdzielenia konta.
  4. Utwórz wspólne konto: Po wybraniu opcji "Wspólne Konto Moja Biedronka", kliknij na czerwony przycisk z napisem "Utwórz Wspólne Konto". Następnie dodaj numery telefonów osób, z którymi chcesz dzielić się kontem. Pamiętaj, że osoby te muszą mieć zarejestrowane konta w aplikacji Moja Biedronka.
  5. Wyślij zaproszenie: Po dodaniu numerów telefonów, wyślij zaproszenie do współdzielenia konta. Oczekuj na akceptację zaproszenia przez drugą osobę.
  6. Gotowe!: Po zaakceptowaniu zaproszenia przez drugą osobę, współdzielenie konta zostanie aktywowane. Teraz możecie razem korzystać z promocji i ofert specjalnych dostępnych w aplikacji Moja Biedronka.

Zapamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować ze współdzielenia konta, klikając na opcję "Opuść Wspólne Konto" w ustawieniach konta.