Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Lidl przebił Biedronkę i Dino. Klienci będą walić drzwiami i oknami
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 15.11.2023 15:12

Lidl przebił Biedronkę i Dino. Klienci będą walić drzwiami i oknami

Lidl
Goniec.pl

Lidl dołączył do sieci sprzedażowych obniżających ceny części produktów z okazji Black Friday. W przeciwieństwie do konkurencji oferty będą dostępne przede wszystkim w sklepach stacjonarnych. Sieć zapowiada, że obniżone zostaną ceny nawet 1400 produktów.

Lidl rusza z Black Week

Black Week w Lidlu ruszy za nieco ponad tydzień, podejrzeć, jakie propozycje przygotowała sieć. Jak dotąd większość z nich dotyczy sklepów stacjonarnych, ale ciekawe oferty znajdziemy także w sklepie internetowym.

Według zapowiedzi Lidla nawet 1400 produktów będzie przecenionych nawet do 70 proc. Warto zaznaczyć, że poszczególne oferty będą obowiązywać w kolejnych dniach. Jak wspomniano, pierwszy etap rozpocznie się już 20 listopada, następne 23, 24 i 25 listopada. 

Ruszyły Black Weeks w Bierdonce. Obniżki cen do 50 proc., warto się pośpieszyć

Nowa gazetka Lidla. Znaczne obniżki cen hulajnóg i elektroniki

Z już znanej oferty uwagę zwracają m.in. hulajnogi CRIVIT. Cena jednego z modelów została obniżona z 249 zł na 99 zł. Za taką kwotę można nabyć pojazd z 4-stopniową kierownicą o wysokości od 90 do 104 cm i amortyzatorami przedniego i tylnego koła.

Na uwagę zasługuje też maszynka do strzyżenia włosów Philips, której cenę obniżono o 70 proc. – z 99 zł na 29 zł. Czterdziestoprocentową obniżką zostały objęte słuchawki Bluetooth Silvercrest (59 zł zamiast 99 zł), 50-procentową soundbar tej samej marki (199 zł z 399 zł) czy 22-watowy robot odkurzający, który będzie można kupić za 1199 zł. Produkty te będą dostępne w obniżonych cenach od 23 listopada.

Black Week od 24 listopada. Obniżki w Lidlu

W kolejnych dniach – od 24 do 25 listopada – taniej będzie można kupić wielofunkcyjny robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart z łącznością Wi-Fi i trzyletnią gwarancją. Jego cena zostanie obniżona o 700 zł, do 1799 zł.

W ostatnich dniach Black Week w Lidlu przygotowano natomiast obniżki cen narzędzi budowlanych Parkside – dostępny będzie m.in. zestaw wiertarko-wkrętarek, młotowiertarka z udarem elektropneumatycznym czy szlifierki kątowa i uniwersalna. Ze szczegółami Black Week w Lidlu można zapoznać się na stronach sieci.