Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Ruszyły Black Weeks w Bierdonce. Obniżki cen do 50 proc., warto się pośpieszyć
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 14.11.2023 11:35

Ruszyły Black Weeks w Bierdonce. Obniżki cen do 50 proc., warto się pośpieszyć

biedronka
Fot. domena publiczna

Sieci sprzedażowe w Polsce twórczo rozwijają popularny w USA koncept Black Friday i zamiast jednego dnia, kiedy taniej można nabyć m.in. elektronikę, wydłużają promocję na całe tygodnie. Taką decyzję podjęto również w Biedronce, gdzie trwają już Black Weeks.

Black Weeks w Bierdonka Home

Black Weeks działa w Biedronce Home – sklepie internetowym sieci, gdzie można nabyć RTV i AGD, ale też artykuły dla domu, samochodowe, sportowe narzędzia czy produkty z branży beauty. Obniżki cen, sięgające nawet 50%, będą dostępne tylko w Biedronka Home. Zaprezentowanych tam ofert nie uświadczymy w sklepach stacjonarnych.

Jak sugeruje sama nazwa, Black Weeks potrwa dwa tygodnie – czas na promocyjne zakupy w Biedronka Home mamy do 26 listopada. Według zapewnień sieci obniżone zostały ceny produktów cieszących się największym zainteresowaniem konsumentów. Liczne i znaczne obniżki cenie znajdziemy w zasadzie w każdej kategorii produktowej.

Wzburzona klientka Biedronki nie gryzła się w język. “To się w głowie nie mieści!”

Przykładowe promocje Black Weeks

Szczególnie interesująco prezentują się blackweeksowe oferty obniżek cen szeroko pojętej elektroniki użytkowej. O połowę obniżono ceny takich produktów, jak projektor Blaupunkt F-stream za 1149 zł (wcześniej 2299 zł), oczyszczacz powietrza Prime3 za 149 zł (wcześniej 299 zł), czy smart termometr Tesla za 99 zł (wcześniej 199 zł).

Liczne urządzenia zostały przecenione nieco mniej, jednak nadal pozostają atrakcją cenową. Jak dowiadujemy się z komunikatu Biedronki, są to na przykład: stacja parowa Taurus za 359 zł (wcześniej 599 zł), odkurzacz pionowy Berlinger za 479 zł (wcześniej 799 zł), odkurzacz pionowy bezprzewodowy Emerald za 479 zł (wcześniej 799 zł) i smart kamera 360 Tesla za 119 zł (wcześniej 199 zł).

W ofercie są także propozycje dla mobilnych. O 46% obniżono ceny rowerów elektrycznych Huff, które są dostępne y w cenie 2669 zł (zamiast 4999 zł), zaś o 40% przeceniono hulajnogi elektryczne Motus Pro, które kosztują teraz 1499 zł (wcześniej 2499 zł).

42 mln użytkowników Biedronka Home

Black Weeks to dobra okazja do zakupów, ale też do wypromowania swojego internetowego sklepu dla Bierdonki. Sieć pochwaliła się, że odwiedziło go już 42 mln użytkowników. Oprócz wspomnianych wcześniej produktów podczas wizyty na Biedronka Home warto też zwrócić uwagę na dostępne w niższych cenach telewizory, głośniki bezprzewodowe, miksery kuchenne i wiertarko-wkrętarki.