Tech.BiznesINFO.pl > Sztuczna inteligencja > ChatGPT dostał nową funkcję. Użytkownicy już zacierają ręce
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 07.06.2024 14:48

ChatGPT dostał nową funkcję. Użytkownicy już zacierają ręce

ChatGPT
Fot. frimufilms/Freepik

Twórcy ChatGPT wyposażyli swój produkt w nowe funkcje. Ucieszą one szczególnie osoby korzystające z aplikacji za pośrednictwem Androida oraz systemu iOS. Co nowego oferuje chatbot, który zrewolucjonizował rynek?

ChatGPT to przełom

ChatGPT to jedno z tych narzędzi, które bez wątpienia zmieniają otaczającą nas rzeczywistość. Uruchomiony 30 listopada 2022 r. od razu zwrócił na siebie uwagę wielu internautów

Od tego czasu jest nieustannie ulepszany, co jest bardzo cenione przez użytkowników, których stworzony przez OpenAI chatbot ma już ponad 100 milionów. Szacuje się ponadto, że w marcu i kwietniu ubiegłego roku stronę internetową "chat.open.ai.com" odwiedzało miesięcznie ponad 1,5 miliarda osób. 

Dwie gigantyczne wygrane w Lotto. Jeden gracz nawet nie wyszedł z domu

Nowe funcje ChatGPT

W ostatnich dniach ChatGPT otrzymał nowe ciekawe funkcje. Wiadomość tak szczególnie ucieszy osób korzystających z niego za pośrednictwem aplikacji na Androida i w systemie iOS. Ma ona w niektórych przypadkach znacznie podnosić skuteczność sztucznej inteligencji. 

Chodzi o funkcję "Background Conversations", która pozwala aplikacji działać w tle, tym samym można rozmawiać z chatbotem nawet jeśli aplikacja jest zminimalizowana lub ekran przygaszony. 

Jak korzystać z nowej funkcji ChatGPT?

Skorzystanie z nowej funkcji ChatGPT jest bardzo proste. Wystarczy wyświetlić okno chatu, następnie rozpocząć rozmowę głosową poprzez kliknięcie przycisku z symbolem słuchawek. Aplikacja zacznie wówczas działać w tle. Chat nie będzie działać w tle przez cały czas. 

ZOBACZ: Netflix wprowadza zmiany. Nie wszyscy będą zadowoleni 

Warto dodać, że istnieje możliwość wykupienia płatnej subskrypcji ChatGPT Plus. Koszt to 20 dol. (ok. 80 zł) miesięcznie. Daje ona dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji.