Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Darmowe produkty w Biedronce. Wystarczy skorzystać z aplikacji
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 11.06.2024 11:02

Darmowe produkty w Biedronce. Wystarczy skorzystać z aplikacji

Biedronka
Fot. materiały własne

Biedronka rusza z nową ofertą. Darmowe produkty czekają na klientów, którzy skorzystają z aplikacji mobilnej. Na czym polega akcja promocyjna i jak wziąć w niej udział?

Jak działa promocja?

Od dziś przez następne kilkanaście dni klienci Biedronki mogą zdobyć darmowe produkty, korzystając z aplikacji Moja Biedronka. Codziennie, poprzez Shakeomata, można wylosować przeceny na różne artykuły, a teraz także dodatkowe gratisy. Wystarczy regularnie sprawdzać aplikację i korzystać z oferowanych promocji.

Wielkie zmiany na Facebooku. Ucieszą rodziców i dzieci Ładujesz telefon w nocy? To wielki błąd, eksperci mówią jasno

Warunki uczestnictwa

Aby odebrać darmowy produkt, należy zrobić zakupy w Biedronce na kwotę minimum 10 zł. Wartość ta nie obejmuje produktów wylosowanych w aplikacji. Po zeskanowaniu aplikacji przy kasie, rabat zostanie naliczony automatycznie. Choć nie ma gwarancji codziennego zdobycia gratisu, szanse są na tyle duże, że warto próbować codziennie.

ZOBACZ TAKŻE: Abonament RTV 2025. Zamiast rewolucji, nowe stawki

Co można wygrać?

Biedronka oferuje szeroki wachlarz produktów do wylosowania, w tym kapsułki do prania, płyny, oleje, słodycze oraz inne artykuły spożywcze. Akcja trwa od 10 do 22 czerwca, dając klientom maksymalnie 26 szans na zdobycie gratisów, przy założeniu codziennego korzystania z aplikacji. Pomimo, że niektóre niedziele są niehandlowe, wciąż można odwiedzać Biedronki działające 7 dni w tygodniu, zwiększając swoje szanse na wygraną.