Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Ukryta funkcja aplikacji Moja Biedronka. Klienci o tym nie wiedzą
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 07.06.2024 12:08

Ukryta funkcja aplikacji Moja Biedronka. Klienci o tym nie wiedzą

Biedronka
Fot. materiały własne

Aplikacja Moja Biedronka kryje w sobie nieoczywiste funkcje. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jej pełnych możliwości, a szkoda, bo można dzięki niej sporo zaoszczędzić. Oczywiście, jak zawsze, są pewne warunki i pewne pułapki, na które warto uważać.

Funkcje aplikacji Moja Biedronka

Jednym kliknięciem można sprawdzić aktualne promocje i oferty specjalne. Aplikacja pozwala również na przeglądanie historii zakupów dzięki zgromadzonym tam paragonom. W przypadku niektórych zniżek, konieczne jest aktywowanie rabatu na smartfonie, ponieważ plastikowa karta Moja Biedronka nie wystarczy. Dodatkowo, Shakoemat oferuje możliwość wylosowania dwóch indywidualnych ofert ważnych do końca dnia. To jednak nie koniec.

Nowa opłata ma zastąpić abonament RTV. Wiadomo już, ile ma wynosić

Problemy z dotychczasowym współdzieleniem karty

Dotychczas wielu użytkowników udostępniało swój numer karty Moja Biedronka innym osobom, aby umożliwić im korzystanie z promocji. Nie zawsze działo się to w obrębie rodziny czy znajomych – nieznajomi w sieci również wymieniali się promocjami. 

Ta praktyka często prowadziła do nieporozumień, gdyż dochodziło do przypadków "kradzieży" ofert lub naklejek na maskotki. Często ktoś w dobrej wierze udostępniał swój numer, a druga osoba bez jego wiedzy wykorzystywała inne promocje. Dlatego wiele osób zrezygnowało z dzielenia się kontem z nieznajomymi. Niewiele osób jednak pamięta o ukrytej funkcji aplikacji Moja Biedronka. To może być rozwiązanie tego problemu.

ZOBACZ TAKŻE: Specjalna folia na telefon ukryje ekran przed wścibskimi. To może być hit

Wspólne konto Moja Biedronka

Nowa funkcja, jaką jest Wspólne konto Moja Biedronka, rozwiązuje wiele problemów. Trzech użytkowników może współdzielić swoje promocje, dzięki czemu można skorzystać ze wszystkich ofert. Warto jednak pamiętać, że wykorzystanie promocji przez jedną osobę oznacza, że pozostałe dwie nie będą już mogły z niej skorzystać. Informacje o dostępnych zniżkach są widoczne w aplikacji, co ułatwia planowanie zakupów.

ukryta-funkcja-moja-biedronka.jpeg
Ukryta funkcja aplikacji Moja Biedronka. Fot. Goniec