Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Duże zmiany w aplikacji Biedronka. Klienci zyskają przydatną funkcję
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 28.12.2023 19:06

Duże zmiany w aplikacji Biedronka. Klienci zyskają przydatną funkcję

biedronka
Fot. Iberion

Duże sieci sprzedażowe przyzwyczaiły już nas do tego, że bez aplikacji czy kart lojalnościowych przepłacamy za zakupy. Mimo to często udostępniane programy są ociężałe i przestarzałe, przez co trudno z nich korzystać. Naprawić chce to Biedronka, która właśnie zaprezentowała dużą nową odsłonę swojej apki.

Duże zmiany w aplikacji Biedronki

Jak informuje serwis Geekweek, Sieć zaczęła już udostępniać aplikację Biedronka oznaczoną okrągłym numerem 2.0.0. Trzeba przyznać, że takie wersjonowanie w przypadku aplikacji Biedronki jest najbardziej uzasadnione.

Nie mamy do czynienia z pomniejszą aktualizacją, lecz w zasadzie z zupełnie nową aplikacją. Udało się nie tylko zachować pełnię dotychczasowej funkcjonalności, ale też dodać wartościowe nowe funkcje odpowiadające dzisiejszym standardom projektowania aplikacji mobilnych.

Zakaz sprzedaży napojów energetycznych niepełnoletnim. Biedronka już wprowadziła zmiany

Zupełnie nowy interfejs

Zmiany widać już na pierwszy rzut oka za sprawą przebudowanego interfejsu. Dotąd raził on standardami wykonania sprzed dobrych kilku lat, ale właśnie się to zmieniło. Od nowa opracowano skalowanie poszczególnych elementów interfejsu, tak aby aplikacja wykorzystywała możliwości współczesnych wyświetlaczy.

Interfejsu użytkownika tyczy się także inna nowość w odświeżonej aplikacji Biedronki, a mianowicie tryb ciemny. Od jakiegoś czasu stanowi on już standard w aplikacjach mobilnych i wreszcie zawitał także do aplikacji sieci. Ustawić można nie tylko jasny i ciemny tryb, ale też zdecydować, by karnacja zmieniała się w zależności od ustawień wprowadzonych w systemie operacyjnym.

Zobacz także: Thermomix znacząco podrożeje. Ostatni moment na zakup w dotychczasowej cenie

Lista zakupów w aplikacji

Nowa aplikacja Biedronki to nie tylko unowocześniony interfejs, ale też zmiany funkcjonalne. Do programu dodana została przydatna funkcja w postaci listy zakupów. Odtąd nie trzeba już korzystać z oddzielnych aplikacji służących do notowania czy skrawka papieru z listą produktów, które chcemy kupić. Wystarczy zapisać ich wykaz w aplikacji.

Źródło: geekweek.pl