Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > HBO Max zastąpione przez MAX. Niektórzy nie muszą płacić przez pół roku
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 11.06.2024 20:28

HBO Max zastąpione przez MAX. Niektórzy nie muszą płacić przez pół roku

hbo max
Fot. Unsplash.com/boliviainteligente

Polacy wreszcie doczekali się nowej wersji platformy streamingowej HBO MAX. Debiut MAX wiąże się nie tylko z dostępem do nowych produkcji, ale także sporymi obniżkami cen na start. Platforma już znalazła się w ofercie operatorów – jeden z nich proponuje nawet pół roku darmowego dostępu do Planu Standardowego i Premium.

Platforma Max w Polsce. Zastąpiła HBO MAX

W związku z debiutem MAX platforma streamingowa znalazła się w ofercie Vectry. Od dzisiaj klienci operatora będą mogli taniej, bądź nawet za darmo, wykupić dostęp do filmów i seriali w ramach trzech planów: MAX Podstawowy, MAX Standardowy i MAX Premium. Co z osobami, które miały wykupiony dostęp do HBO MAX?

Abonament RTV nie jest obowiązkowy dla wszystkich. Polacy o tym zapominają

HBO MAX zmienia się w MAX. Wyjątkowa oferta na start

Klienci Vectry, którzy wcześniej wykupili pakiet HBO MAX, teraz mogą korzystać z MAX-a zgodnie z Planem Standardowym bez reklam. Mając go, możemy zapisać do 30 tytułów, oglądać je offline, a dodatkowo uzyskamy dostęp do kanałów linearnych HBO. To nie wszystko. Wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie skorzystać z Planu Premium do 30 września 2024 r. Po jego zakończeniu pakiet zostanie automatycznie przełączony na standardowy.

Ile kosztuje dostęp do platformy MAX? Klienci Vectry mają do wyboru: Plan Podstawowy za 19,99 zł miesięcznie, Plan Standardowy za 29,99 zł, bądź Plan Premium za 49,99 zł.

ZOBACZ: Nie żyje słynny youtuber. Zmarł w nieszczęśliwym wypadku

Koniec HBO MAX. Znane programy TVN na platformie MAX

Wielkie otwarcie platformy streamingowej MAX wiąże się z poszerzeniem biblioteki programowej. W nowej usłudze nadal możemy obejrzeć filmy i seriale produkcji HBO, ale i zupełnie nowe programy w tym największe hity stacji TVN. W ofercie już znalazł się m.in. serial ”Skazana”, program ”Milionerzy”, a także reality show ”Hotel Paradise” i ”Top Model”. Nie zabraknie także premier – już od 17 czerwca fani ”Gry o Tron”, będą mogli zobaczyć na platformie MAX drugi sezon serialu ”Ród Smoka”.