Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Lidl wyprzedaje konkurenta Thermomiksa za grosze. Jest jeden warunek
Redakcja Tech.BiznesINFO
Redakcja Tech.BiznesINFO 12.03.2024 12:15

Lidl wyprzedaje konkurenta Thermomiksa za grosze. Jest jeden warunek

lidl
Fot. materiały własne

Do soboty, 16 marca, w Lidlu potrwa promocja, dzięki której w okazyjnych cenach będzie można kupić zaawansowany robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart, nazywny też „Lidlomiksem”. Urządzenie chce bezpośrednio konkurować z popularnym Thermomiksem i właśnie stało się od niego o wiele tańsze.

Termorobot w okazyjnej cenie

INNPoland informuje, że sieć Lidl zdecydował się na obniżkę cen termobota marki Monsieur Cuisine Smart o 700 zł z okazji 10-jublileuszu działalności producenta. Od 11 do 16 marca urządzenie będzie można kupić w cenie 1799 zł. Warto przypomnieć, że nowa cena Thermomiksa to ponad 6265 zł.

Co otrzymujemy w tej cenie? Monsieur Cuisine Smart to zaawansowany termorobot wyposażony w 8-calowy dotykowy ekran. Wśród jego funkcji znajdziemy ważenie, ugniatanie, przypiekanie, gotowanie na parze, gotowanie jaj, obróbkę metodą sous-vide, wolne gotowanie i fermentowanie. Można również opracowywać własne funkcje.

Wysokie opłaty za prąd? Te aplikacje pozwolą zmniejszyć rachunki

Parametry Monsieur Cuisine Smart

W zestawie wraz z termorobotem znajdziemy pojemnik miksujący ze stali nierdzewnej o maksymalnej pojemności użytkowej wynoszące 3 litry oraz wkład do gotowania. Ponadto dostępna jest nasadka mieszającą, zestaw do gotowania na parze z nakładkami i pokrywą czy wkładka nożowa.

Producent chwali się także mocnym silnikiem, który pozwala na prędkość w zakresie od 125 do 5500 obrotów na minutę. Funkcja gotowania Monsieur Cuisine Smart działa z mocą 1050 W, zaś miksowania z 1000 W.  Zakres temperatur dostępnych w termorobocie wynosi od 37 do 130 stopni Celsjusza. Oczywiście znajdziemy w nim wiele dodatkowych funkcji, jak 99-minutowy timer, obsługę instrukcje wideo, Wi-Fi. 

Ponad 600 przepisów i obsługa głosowa

Na urządzeniu zostało zainstalowanych ponad 600 przepisów kulinarnych, które można aktualizować i pobierać nowe. Przepisy są automatycznie modyfikowane ze względu na to, ile porcji posiłku chcemy przygotować. Zapewniona została też obsługa za pośrednictwem smartfony z użyciem głosowego Asystenta Google. Promocja w Lidlu będzie dostępna tylko do soboty.

Źródło: innpoland.pl