Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Na Twoje konto może wpłynąć 100 zł. Spiesz się, masz czas tylko do 31 lipca
Paula Drechsler
Paula Drechsler 28.07.2023 19:09

Na Twoje konto może wpłynąć 100 zł. Spiesz się, masz czas tylko do 31 lipca

pieniądze
domena publiczna

Potrzebujesz szybkiego zasilenia portfela? W ten sposób możesz otrzymać 100 zł. Wystarczy parę kroków, aby pieniądze pojawiły się na Twoim koncie. W dodatku przysłużysz się potrzebującym.

100 zł za godzinę

Na Twoje konto wpłynie 100 zł, jeśli zdecydujesz się na udział w akcji, która trwa do 31 lipca br. Cały proceder zajmie maksymalnie godzinę, a to dobry stosunek czasu wykonywania zadań do wysokości wypłaty za ich realizację. W godzinę można więc zarobić w tym przypadku więcej pieniędzy za wykonanie dobrego uczynku, niż za pracę, ponieważ w Polsce od 1 lipca 2023 r. minimalna stawka godzinowa wynosi 23,50 zł brutto.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać przelew w wysokości 100 zł? Wystarczy zrealizować kilka łatwych kroków, a oprócz pieniędzy zyskamy wówczas także radość z pomocy potrzebującym.

Możesz otrzymać nawet 400 zł zwrotu. Wystarczy, że spełnisz te warunki

Nietuzinkowy pomysł internautów

100 zł do Twojego portfela trafi, jeśli przed 31 lipca skorzystasz z oferty, jaką wystosował Raiffeisen Digital Bank. Wystarczy pobrać aplikację Raiffeisen Digital bank ze sklepu Play w przypadku Androida lub z App Store, gdy korzystamy z systemu iOS. Po zarejestrowaniu darmowego konta i przejściu weryfikacji przystępujemy do dzieła. Ważne jest tu także to, że konto można zamknąć bez żadnych konsekwencji od razu po otrzymaniu 100 zł.

Proceder rozpoczynamy od zasilenia konta w aplikacji. Jeśli wykonamy przelew ekspresowy lub np. za pomocą IPKO, dojdzie w ok. 30 min. W innym przypadku trzeba czekać na zaksięgowanie do następnego dnia roboczego. Gdy 10 zł pojawi się na koncie, wykonujemy 10 transakcji po 1 zł i wystawiamy ocenę stronie, na której dokonaliśmy zakupów. Tutaj przechodzimy do pomocy potrzebującym — użytkownicy na forum Pepper wpadli na pomysł, aby samemu zarabiając, wesprzeć także innych. 

Gdzie wpłacić datek, by zyskać 100 zł?

Forumowicze podzielili się listą serwisów, które akceptują płatność kartą w wysokości od 1 zł. W ten sposób można zasilić fundację, wystawić jej ocenę, a następnie odebrać 100 zł za zrealizowanie wymaganych w akcji kroków. Dzięki temu inwestując 10 zł, otrzymujemy od banku przelew na 100 zł.

Lista niektórych serwisów pomocowych, które akceptują płatność kartą i wpłatę od 1 zł:

1. zrzutka.pl 

2. naratunek.org 

3. siepomaga.pl 

4. zbieramyrazem.org 

5. formuladobra.pl 

6. pomagam.pl 

7. fundacja.tvn.pl 

8. wosp.org.pl 

9. adra.pl 

10. hospicjum.waw.pl

11. wczesniak.pl

12. dkms.pl

13. wosp.org.pl

14. pomagam.pl

15. viva.org.pl

Pojedyncze 1 zł nie zmienia wiele, ale z akcji już skorzystało tyle osób, że fundacjom na pewno przybyła jakaś suma, a jak wiadomo, każdy grosz się w takich sytuacjach liczy.

Po wykonaniu 10 transakcji na 1 zł oraz wystawieniu serwisom ocen na konto wpłynie 100 zł. Czas oczekiwania według komentujących akcję użytkowników waha się od 5 min do kilku dni roboczych.

Płać, oceniaj, zyskuj

Akcja nie zamyka się na serwisy pomocowe. Transakcji można dokonać wszędzie, gdzie się chce wydać akurat pieniądze. Komunikat banku o promocji Pay & rate brzmi: „Płać kartą i oceniaj usługi! Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie nowej funkcji, która pozwala oceniać sklepy internetowe czy stacjonarne, restauracje, salony fryzjerskie i inne odwiedzane miejsca, w których płacisz wirtualną kartą debetową Visa Gold. Oceny będą wyświetlane w aplikacji, a później także w formie zbiorczej na naszej stronie internetowej lub u innych sprzedawców. Dołącz do nas, korzystając z tej nowej funkcji już dziś! W ramach podziękowania za wystawienie 10 ocen w okresie trwania promocji do 31 lipca 2023 r., otrzymasz od nas bonus w wysokości 100 zł."

Zrzut ekranu 2023-07-28 184019.jpg

Dokładny regulamin znajduje się na stronie banku.