Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Nietypowa wygrana w Lotto. Wystarczyło kilka kliknięć
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 22.06.2024 09:58

Nietypowa wygrana w Lotto. Wystarczyło kilka kliknięć

telefon, Lotto
Fot. materiały prasowe Lotto; Unsplash.com/NordWood Themes

Nietypowa wygrana w Lotto. Gracz wydał grosze, a zgarnie ponad 5000 zł. Wszystko dzięki aplikacji Totalizatora Sportowego i oferowanych tam “gierek”. To wyjątkowa oferta i dostępna jest tylko online. Można wygrać naprawdę duże pieniądze.

Internetowa gra Lotto z dużą wygraną

Lotto poinformowało o kolejnej dużej wygranej. Radość gracza jest o tyle większa, iż nie tylko nie musiał wychodzić z domu, ale wydał na los grosze w porównaniu do tego, co trafi na jego konto.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna awaria i kompromitacja TVP Sport. Kibice nie mogli oglądać meczu

W piątek 21 czerwca jeden z graczy korzystający z internetowej oferty Lotto wygrał aż 5200 zł. Wygrana padła w grze “Gorąca kasa”, która dostępna jest tylko w internecie i losów nie można kupić w tradycyjnej kolekturze. Główna wygrana w tej grze to aż 200 000 zł.

Bank PKO BP wydał ważny komunikat. Wszyscy klienci powinni wiedzieć

Zainwestował grosze, zgarnie ponad 5000 zł

Wygrana w Lotto poprzez internet nie jest nowością, ale wciąż mała ilość graczy może pochwalić się zgarnięciem dużych pieniędzy. Biorąc pod uwagę, że najtańszy los w gierce “Gorąca kasa” kosztuje zaledwie 1 zł, to łatwo obliczyć, iż inwestycja może się zwrócić w sporym naddatku. Inne kwoty, jakie można wydać na zakup losów to: 2 zł, 5 zł, 10 zł, 20 zł oraz 30 zł.

Z racji, iż gracz, który wygrał w Lotto 5200 zł grał przez internet, nie jest podawana lokalizacja kupienia zakładu. Niemniej w tej konkretnej grze dostępnej w aplikacji Totalizatora Sportowego stosunkowo często padają wysokie wygrane. 8 czerwca o godzinie 19:27 gracz wygrał w niej aż 35 000 zł. Tego samego dnia inna osoba cieszyła się z wygrania 7000 zł. 

Gierki od Lotto

Czym są gierki od Lotto? To specjalne rozwiązanie, z którego gracze mogą korzystać tylko i wyłącznie w internecie oraz za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Jest ich ponad 60 i każda skonstruowana jest wokół innego motywu.

ZOBACZ TAKŻE: Od lat nie płacił abonamentu RTV. Kwota kary po kontroli zwala z nóg

Gierki dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. […] Gierki dostępne są online - non stop z każdego miejsca w Polsce - na lotto.pl, w wersji desktopowej oraz mobilnej. […] Przed rozpoczęciem rozgrywki wybierasz stawkę. To proste. Stawka ma wpływ na wysokość wygranej. Określ, za ile i o ile chcesz grać. Koszt jednego losu to od 1 do 50 zł. […] Wypłaty w Gierkach gwarantuje Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Trafią prosto na Twoje e-konto. Środki z wygranych przypisywane są do Twojego konta gracza, które następnie możesz wypłacić na swój rachunek bankowy. I to niezależnie od wysokości wygranych - wyjaśnia Lotto na swojej stronie internetowej.