Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Nowe funkcje Messengera zapowiadają rewolucję. Użytkownicy będą zaskoczeni
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 10.04.2024 10:43

Nowe funkcje Messengera zapowiadają rewolucję. Użytkownicy będą zaskoczeni

smartfon messenger
Fot. Brett Jordan/Pexels

Meta, właściciel Messenger, ogłosił nadchodzące zmiany w swoim flagowym komunikatorze, obiecując użytkownikom doświadczenie nie do poznania. Nowe funkcje, takie jak wysyłanie zdjęć HD, tworzenie wspólnych albumów czy zwiększony limit dla plików, mają przekształcić Messenger w jeszcze bardziej wszechstronne narzędzie do komunikacji online.

Wysyłanie zdjęć HD

Jedną z najbardziej oczekiwanych nowości jest możliwość wysyłania zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dzięki tej funkcji użytkownicy będą mogli cieszyć się lepszą jakością obrazów przesyłanych przez Messenger. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zmienić ustawienia i korzystać z tej nowej możliwości.

Opłaty w mObywatelu. Masz do wyboru pięć opcji Te urządzenia pobierają najwięcej prądu. Zaskakujące wyliczenia

Wspólne albumy na czatach grupowych

Kolejną innowacją, która może zrewolucjonizować sposób, w jaki dzielimy się wspomnieniami online, jest opcja tworzenia wspólnych albumów na czatach grupowych. To doskonałe rozwiązanie po spotkaniach rodzinnych czy wyjazdach z przyjaciółmi. Każdy uczestnik ma możliwość dodawania swoich zdjęć i filmów, tworząc kompletną kolekcję, którą można łatwo pobrać na urządzenie.

ZOBACZ TAKŻE: InPost podjął ważną decyzję. Chodzi o lodówkomaty

Zaproszenia przez kod QR i zwiększony limit plików

Meta nie zapomina także o ułatwieniach w korzystaniu z Messengera. Teraz użytkownicy mogą zapraszać znajomych za pomocą kodów QR, co sprawia proces dodawania nowych kontaktów jeszcze szybszym i prostszym. Ponadto, zwiększony limit dla wysyłanych plików, sięgający teraz 100 MB, sprawia, że Messenger staje się jeszcze bardziej wszechstronnym narzędziem do wymiany danych online.

Te nowe funkcje Messengera wprowadzane są stopniowo u kolejnych użytkowników, obiecując jeszcze bardziej satysfakcjonujące doświadczenia z korzystania z tego popularnego komunikatora internetowego.