Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Nowy darmowy kanał w polskiej telewizji. Tak można go oglądać
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 16.04.2024 17:41

Nowy darmowy kanał w polskiej telewizji. Tak można go oglądać

pilot do telewizora
Fot. Pixabay

Pojawił się nowy darmowy kanał w polskiej telewizji - Didaskalia TV. Jego zawartość obiecuje fascynujące dyskusje na tematy społeczne, gospodarcze i polityczne, dostarczane przez doświadczonych dziennikarzy i ekspertów. Jak można go oglądać?

Wprowadzenie do Didaskalia TV

Didaskalia TV wchodzi na polski rynek telewizyjny, oferując bogactwo treści publicystycznych i dyskusji na tematy o zasięgu międzynarodowym, społecznym, gospodarczym i politycznym. 

Kanał ten jest odpowiedzią na zmieniające się preferencje widzów, którzy coraz częściej sięgają po treści telewizyjne zarówno w Internecie, jak i na tradycyjnych nośnikach. Prowadzący programu, Patrycjusz Wyżga i Łukasz Kijek, zapewniają wysoką jakość dyskusji, zapraszając do studia ekspertów z różnych dziedzin.

Microsoft kończy wsparcie dla Office’a. Sprawdź swoją wersję Jak uzyskać umorzenie zaległego abonamentu RTV? Trzeba spełnić pewne warunki

Dostępność i sposób oglądania

Didaskalia TV jest dostępna bezpłatnie poprzez usługę FAST w ramach serwisu Pilot WP. Jest to siódmy kanał w ofercie, która obejmuje również inne darmowe programy telewizyjne. Oglądanie kanału jest możliwe zarówno na komputerach, urządzeniach mobilnych, jak i telewizorach Smart TV. 

Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy założyć konto na platformie i zalogować się na wybranym urządzeniu. Dodatkowo, dostęp do kanału można uzyskać poprzez aplikację na telewizorze, wymagając jedynie zalogowania się na koncie i wpisania wygenerowanego kodu.

ZOBACZ TAKŻE: Lista osób zwolnionych z opłaty abonamentu RTV zostanie wydłużona? Ministerstwo odpowiada

Alternatywne sposoby dostępu do darmowych kanałów telewizyjnych

Didaskalia TV to jedna z wielu opcji dostępnych dla telewidzów korzystających z usług FAST. Innym dostawcą darmowych programów telewizyjnych jest platforma Rakuten TV, oferująca kanały takie jak Top Movies, Bigtime czy Moconomy. To potwierdza rosnącą popularność darmowych treści telewizyjnych dostępnych przez internet, dając widzom szeroki wybór i elastyczność w konsumpcji.