Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Prawdziwa gratka dla klientów Lidla. Można wygrać nawet milion złotych
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 12.02.2024 15:32

Prawdziwa gratka dla klientów Lidla. Można wygrać nawet milion złotych

Sklep Lidl
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Przygotuj się na ekscytującą możliwość, która może odmienić Twoje życie! Lidloteria w Lidlu to nie tylko okazja do zakupów, ale także szansa na zdobycie imponującej sumy pieniędzy. Milion złotych czeka na jednego szczęśliwego zwycięzcę, a wszystko, czego potrzebujesz, to paragon z zakupów. Czy to Ty będziesz tym szczęśliwcem? Przekonaj się, jak wziąć udział i podążaj za swoimi marzeniami o wielkiej wygranej.
 

Wielka szansa dla klientów Lidla. Trwa wielka loteria

Klienci Lidla mają obecnie wyjątkową okazję, by sięgnąć po wyjątkowe pieniądze, a wszystko dzięki Lidloterii. Organizowana przez Smolar Agencję Promocyjno-Reklamową, ta loteria zapewnia uczestnikom szansę na zdobycie aż miliona złotych! Oto, jak wziąć udział i zwiększyć swoje szanse na ogromną wygraną.

Zatrzymanie prawa jazdy za nieopłacone alimenty? Padł pomysł Dofinansowanie fotowoltaiki w 2024 r. – dostępne programy i warunki do spełnienia

Jak wziąć udział w loterii Lidla?

Aby wziąć udział w Lidloterii, wystarczy dokonać zakupów za minimum 99 złotych w jednym z marketów Lidla i zachować paragon. Następnie należy zarejestrować się na stronie lidloteria.pl, podając niezbędne informacje, takie jak numer telefonu, adres e-mail oraz dane z paragonu. 

Ważne jest, aby na paragonie znalazły się produkty objęte promocją, a wykluczone są niektóre kategorie, takie jak alkohol czy lekarstwa.

ZOBACZ TAKŻE: Rewolucja w Lidlu. Niebywałe, co oferują tuż za naszą granicą

Nagrody przewidziane w loterii Lidla

Losowanie nagród odbywa się codziennie, przyznając aż 16 nagród natychmiastowych dziennie. Ponadto, każdy paragon bierze udział w losowaniu tygodniowym oraz głównym.

Nagroda główna to imponująca suma miliona złotych, a losowanie odbędzie się 5 kwietnia 2024 roku. Poza tym, są także nagrody tygodniowe w wysokości 25 tysięcy złotych, które będą przyznawane aż osiem razy w trakcie trwania loterii.