Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Rozdają kultową grę zupełnie za darmo. Trzeba się śpieszyć
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 23.05.2024 11:52

Rozdają kultową grę zupełnie za darmo. Trzeba się śpieszyć

dragon age inkwizycja
Fot. materiały prasowe EA

W sklepie Epic Store jeszcze tylko przez kilka godzin będzie można za darmo uzyskać kultową już grę Dragon Age Inkwizycja. Choć obchodzi ona w tym roku dziesiąte urodziny, to nadal zapewni dziesiątki godzin świetnej, rozbudowanej rozrywki nie tylko fanom RPG-ów.

Dragon Age Inkwizycja za darmo w Epic Store

Do odebrania gry wystarczy odwiedzić Epic Game Store i dodać Dragon Age Inkwizycja do swojej kolekcji. Dla osób, które wcześniej nie miały styczności z serią - jest to ważna odsłona jednej z kultowych serii RPG-ów, której mocną stroną jest rozbudowany świat przedstawiony i fabuła.

Ważną rolę w rozgrywce odgrywają wybory użytkownika. I nie są to bynajmniej wybory pozorne, jak ma to miejsce w wielu produkcjach. Tutaj działania gracza mają realny wpływ na świat i w zależności od nich nie tylko doprowadzą do jednego z wielu zakończeń, ale też na bieżąco wpływają na relacje z innymi bohaterami.

UOKiK bada rynek gier wideo. Steam i PlayStation Store pod lupą

Dostępna wersja Game Of The Year

Choć gra obchodzi w tym roku 10 urodziny, to starzeje się dobrze. Stylizowana oprawa graficzna częściowo uchroniła ją przed zębem czasu, czego dopełnia świetna oprawa audio. Wszystko to sprawia, że eksploracja naprawdę pokaźnych rozmiarów świata będzie świetną przygodą także w 2024 r.

Należy zaznaczyć, że Dragon Age Inkwizycja to nie jest gra mała. Według howlongtobeat.com samo ukończenie wątku głównego zajmuje ponad 50 godzin, a na całkowite ukończenie wszystkich przewidzianych wyzwań trzeba przeznaczyć nawet trzy razy więcej. 

Można zaoszczędzić 190 zł

W Epic Store Game rozdawana jest wersja gry ze wszystkimi trzema DLC, Sczęki Hakkona, Zstąpienie i Intruz, oraz innymi dodatkami. O jakości niech świadczy cena - w zwyczajnej dystrybucji taka edycja nawet po 10 latach od premiery nadal kosztuje 190 zł. W Epic Store możemy ją uzyskać za darmo, jednak trzeba się pośpieszyć - oferta jest dostępna tylko do 15:00.