Tech.BiznesINFO.pl > Turystyka

Turystyka

pokój hotelowy
14.05.2024 12:39 Nowe przepisy dla Booking. Co to oznacza dla klientów?

Platforma rezerwacyjna Booking.com zostaje objęta bardziej restrykcyjnymi regulacjami w ramach Aktu o rynkach cyfrowych (DMA) wprowadzonych przez Komisję Europejską. Oto jak te zmiany wpłyną na użytkowników i działalność firmy.

Podróż, lotnisko, karta pokładowa
19.02.2024 11:07 Ile kosztuje wyrobienie paszportu? Jak długo czeka się na dokument?

Planując podróż za granicę, ważne jest odpowiednie przygotowanie dokumentów, w tym paszportu. Zapoznajmy się z rodzajami paszportów, procedurami składania wniosku oraz kosztami i terminami oczekiwania na wyrobienie tego istotnego dokumentu podróży.

Chimelong The Spaceship
07.11.2023 16:56 Chiński gigant to jedyna taka atrakcja na świecie. Liczby mówią wszystko

Przy okazji organizacji imprez sportowych mieliśmy się już okazję wielokrotnie przekonać, że skala i rozmach inwestycji prowadzonych w Chinach potrafi wprawić w osłupienie. Tym razem Państwo Środka zachwyciło nowym parkiem rozrywki, który w momencie otwarcia pobił kilka rekordów Guinessa.

Start rakiety New Shepard z 12 października 2020 roku. Tytuł: Blue Origin NS-13: New Shepard launch and landing, 13 October 2020
24.02.2023 21:24 Do sierpnia możesz zapisać się na lot w kosmos. Bilet kosztuje tyle, co mieszkanie

Osoby marzące o podróży w kosmos poza grami komputerowymi mają szansę na spełnienie swojego marzenia. Do sierpnia japońska firma prowadzi zapisy na loty w kosmos. Ich koszty są jednak nieironicznie astronomiczne.