Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Ukochany serial Polaków wraca na antenę TVP. Wielu na to czekało
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 19.04.2024 16:59

Ukochany serial Polaków wraca na antenę TVP. Wielu na to czekało

telewizor
Fot. Freepik

Po czterech latach przerwy od ostatniego odcinka kultowego serialu “Rodzinka.pl” fani mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Nieoczekiwanie dla wielu, produkcja powraca na antenę TVP, a prace nad nowymi odcinkami już się rozpoczęły.

Powrót legendarnej "Rodzinki.pl"

W maju 2020 roku wyemitowano ostatni odcinek "Rodzinki.pl", pozostawiając wielu fanów z niedosytem. Decyzja o zdjęciu serialu z anteny była dla wielu zaskoczeniem, zarówno dla widzów, jak i dla samej obsady. Po latach oczekiwania pojawiły się doniesienia o powrocie rodziny Boskich na ekrany telewizorów.

Zmiany w przepisach o konfiskacie aut. Ministerstwo wydało komunikat Zdumiewające wyniki badań. Blisko połowa internetu to boty

Nowe odcinki w drodze

Według nieoficjalnych informacji ze źródła bliskiego produkcji, prace nad nowymi odcinkami mają ruszyć już na początku 2025 roku. Większość gwiazd, które wcielały się w postacie członków rodziny Boskich, wyraziła zgodę na powrót do produkcji. 

Wśród nich znajdują się takie znane nazwiska jak Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Po latach przerwy, fani będą mieli okazję ponownie śledzić losy swoich ulubionych bohaterów.

ZOBACZ TAKŻE: Ważny komunikat dla nauczycieli, wielkie zmiany. Jest nowy wzór legitymacji

Nadzieje na godne zakończenie

Producentka serialu, Dorota Kośmicka-Gacke, wyraziła swoją nadzieję na godne zakończenie historii "Rodzinki.pl". W przeszłości podejmowano próby wznowienia produkcji, ale bezskutecznie. 

Teraz, z nowymi władzami Telewizji Polskiej, nadzieja na zakończenie sagi rodziny Boskich nabiera nowego blasku. Kośmicka-Gacke podkreśla, że liczy na wysłuchanie przez nowe władze i możliwość doprowadzenia historii do satysfakcjonującego finału.