Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Wyjątkowa oferta Allegro dla odbiorców rządowego bonu. Migiem go zrealizujesz i dostaniesz prezent
Paula Drechsler
Paula Drechsler 18.10.2023 11:32

Wyjątkowa oferta Allegro dla odbiorców rządowego bonu. Migiem go zrealizujesz i dostaniesz prezent

paczka
Wikipedia/Klapi

Pojawiło się udogodnienie umożliwiające wybór i zakup produktów objętych rządowym bonem, podała PAP. Odbiorcy mogą dzięki temu wygodnie i bezpiecznie zrealizować bon, niezależnie od tego, gdzie mieszkają i jak daleko mają do najbliższego punktu sprzedaży. Według organizatora skorzystają przede wszystkim mieszkańcy wsi, jednak oferta skierowana jest do każdego odbiorcy bonu.

Bon dla nauczycieli i oferta Allegro

Z myślą o niedawno wprowadzonym programie bonów na laptopy dla nauczycieli, Allegro wprowadza udogodnienie umożliwiające wybór sprzętu, który spełnia ich indywidualne potrzeby. Dzięki Allegro nauczyciele mogą wygodnie i bezpiecznie zakupić laptopa, niezależnie od tego, gdzie mieszkają i jak daleko mają do najbliższego sklepu z elektroniką, przekazała PAP. 

Według wyników Narodowego Spisu Powszechnego 2021, na wsi mieszka około 40,1 proc. Polaków. Dla wielu osób swobodny dostęp do sklepów stacjonarnych z elektroniką może być więc wyzwaniem. Allegro rozumie tę potrzebę i oferuje rozwiązanie, dzięki któremu nauczyciele mogą z łatwością zrealizować swój bon na zakup laptopa online. Platforma umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy, bez konieczności opuszczania domu.

Jeśli nauczyciel wykorzysta bon na Allegro, otrzyma także 50 Monet do wykorzystania na platformie. Monety to wirtualne punkty, które można wymienić na kupony i tym samym oszczędzać na zakupach. 

Do Map Google trafiła wyczekiwana opcja. W końcu można to sprawdzić jednym kliknięciem IKEA zachwyciła klientów nową darmową usługą. Ułatwia życie i pozwala sporo zaoszczędzić

Bon 2500 zł na laptopa dla nauczycieli - jak go zrealizować?

Aby zrealizować bon na zakup laptopa o wartości 2500 zł, nauczyciele kwalifikujący się do programu muszą złożyć wniosek na dofinansowanie laptopa w swojej szkole. Po zatwierdzeniu wniosku każdy nauczyciel otrzyma specjalny kod (numer bonu) na dane kontaktowe podane we wniosku. Bon można wykorzystać najpóźniej do 31 grudnia 2025 roku, podało Allegro w komunikacie. Nauczyciel może wybrać sprzęt dowolnej marki, pod warunkiem że spełnia on minimalną specyfikację opisaną w Karcie Nauczyciela i zostanie zakupiony u jednego z certyfikowanych dostawców. 

Jeśli cena laptopa przekroczy 2500 zł, nauczyciel może pokryć różnicę z własnych środków, a bon zadziała jak kod zniżkowy, wyjaśnia Allegro w komunikacie dla PAP. Dopłata może być sfinansowana gotówką, przelewem lub na raty np. (Allegro Pay). Programem objęci są nauczyciele placówek publicznych i prywatnych, w tym nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, wychowawcy i inni pracownicy pedagogiczni.

bon na laptopa 2500 zł dla nauczycieli na allegro
PAP media room/Allegro

Ochrona kupujących i łatwe wyszukiwanie

Allegro to platforma, na której nauczyciele mogą wybierać spośród szerokiej gamy laptopów, dostosowanych do ich preferencji, priorytetów i stylu życia - można zdecydować się na laptop pod względem wagi, rozmiaru, wyglądu, niezbędnych wejść, oprogramowania i innych indywidualnych czynników. 

Dla ułatwienia Allegro oznaczyło konkretne oferty wybranych sprzedawców, którzy są partnerami programu i oferują odpowiedni sprzęt, jako "bon dla nauczycieli" - platforma udostępnia specjalny filtr, który pozwala na wyświetlenie jedynie ofert laptopów objętych programem Ministerstwa Cyfryzacji. Każda oferta jest również chroniona przez Allegro Protect, gwarantując bezpieczne zakupy przez okres 2 lat w przypadku wystąpienia problemów potransakcyjnych.

Allegro stawia na innowacyjne rozwiązania, aby uczynić proces zakupu laptopa jak najbardziej wygodnym, bezpiecznym i dostosowanym do potrzeb nauczycieli, brzmi komunikat. Szczegóły programu są dostępne na stronie: Bon 2500zł na laptop dla nauczyciela, szczegóły dofinansowania - Allegro.pl