Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Za subskrypcję Netflixa nie zapłacisz tak ani złotówki przez pół roku. Ruszyła nowa promocja
Paula Drechsler
Paula Drechsler 04.10.2023 10:47

Za subskrypcję Netflixa nie zapłacisz tak ani złotówki przez pół roku. Ruszyła nowa promocja

netflix
domena publiczna

Pojawiła się promocja, dzięki której można oglądać filmy i seriale na Netflixie za darmo. Skorzystać może każdy, ale są pewne warunki. Po ich spełnieniu nie trzeba płacić za abonament ani złotówki przez okres sześciu miesięcy.

Tanio już było

Netflix to bardzo popularny serwis strumieniujący, w ramach którego można oglądać filmy, seriale i dokumenty w ramach różniących się nieco abonamentów. W Polsce najniższa kwota za dostęp do biblioteki portalu to 29 zł. Są jednak trzy warianty subskrypcji w naszym kraju i wyglądają następująco: Wariant Podstawowy z rozdzielczością HD (720p) za wspomniane 29 złotych miesięcznie, wersja Standard z rozdzielczością Full HD (1080p) za 43 złote na miesiąc, oraz model Premium z jakością Ultra HD (4K) i HDR w cenie 60 zł miesięcznie

Nie są to małe kwoty, szczególnie jeśli korzystamy również z innych abonamentów. W dodatku, według ustaleń mediów, wkrótce ceny mogą znowu wzrosnąć. Po walce ze współdzieleniem kont Netflix wpadł bowiem na kolejny pomysł podniesienia swoich przychodów i ma on dotyczyć podniesienia opłat abonamentowych. Przykładowo telepolis.pl podaje, że dotychczasowa cena abonamentu Ultra HD, która w euro wynosiła 17,99/mies. może wkrótce przekroczyć nawet 20 euro. 

Zmiany mają być stopniowo wprowadzane w różnych krajach, również na rynku europejskim. Każda okazja do skorzystania z zasobów platformy bez opłat za subskrypcję jest więc tym bardziej kusząca. Teraz pojawiła się kolejna taka możliwość, która jest warta rozważenia.

Opłaty za Facebooka i Instagrama coraz bliżej. Mogą zacząć obowiązywać już w listopadzie Darmowa telewizja po polsku. Kanałów jest sporo, nie potrzebujesz do tego anteny

Po to są promocje

Promocje pojawiają się co jakiś czas, oferują je m.in. operatorzy telefonii komórkowej czy dostawcy internetu. Teraz z nową tego typu ofertą wyszła kolejna firma. W tym przypadku można zdobyć dostęp do serwisu na pół roku, bez uiszczania comiesięcznych opłat za abonament Netflixa. Są jednak warunki, a mianowicie konieczność wyboru umowy na internet światłowodowy, telefonię mobilną, stacjonarną, albo telewizję. Wówczas klientowi przysługuje bonus w postaci bezpłatnego dostępu do popularnej platformy strumieniującej.

Chodzi o kampanię “Vectra pełna rozrywki”, w której dostawca proponuje umowy z gratisowym Netflixem. Oferta jest ciekawa, ponieważ klienci mają do wyboru kilka kombinacji usług. Między innymi można skorzystać z opcji internetu o prędkości do 450 Mb/s z TV Smart i półrocznym dostępem do Netflix za 59,99 złotych miesięcznie. Taka cena obowiązuje przez pierwsze sześć miesięcy, a po tym czasie wzrasta do 88,99 złotych na miesiąc. Umowa obowiązuje na 24 miesiące, a do ceny należy doliczyć koszt aktywacji (5 zł) oraz wynajmu dekodera (4,99 zł/mies).

Czas trwania oferty

Promocja nie trwa wiecznie, więc warto się dość szybko zastanowić, zapoznać dokładnie z ofertą operatora i zdecydować, czy chcemy skorzystać. Z dostępu do Netflixa na pół roku w prezencie mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Vectry. Dostawca podkreśla, że oferta została stworzona w taki sposób, aby klienci mogli dostosować ją do swoich potrzeb i upodobań, bez względu na to, czy dopiero chcą nabyć, czy też już posiadają jakiekolwiek usługi (internetowe, telewizyjne czy telefoniczne) od Vectry. Warto jednak mieć na uwadze wzrost cen po 6 miesiącu obowiązywania umowy. Oferta obowiązuje od 2 do 31 października 2023 roku.