Tech.BiznesINFO.pl > Netflix

Netflix

wiedźmin
18.04.2024 22:13 Netflix kończy z Wiedźminem. Piąty sezon serialu będzie ostatnim

Netfliksowa ekranizacja historii Geralta z Rivii odbiła się szerokim echem i zdobyła dużą popularność, ale trudno powiedzieć, aby spełniła pokładane w niej oczekiwania. Fani wskazywali na nieścisłości wobec literackiego oryginału, zabrakło też rozmachu znanego z gry. Netflix podzielił się informacjami o dalszych losach produkcji.

netlix
12.04.2024 14:25 Netflix przestanie działać na niektórych TV. Mamy rozwiązanie

Netflix zapowiada wprowadzenie w swojej aplikacji przeznaczonej na telewizory smart zmiany związane z bezpieczeństwem. W ich następstwie nie będzie już można korzystać z usługi na części starszych telewizorów.

disney+
05.04.2024 19:15 Disney+ zablokuje dzielenie się kontem. Znamy daty

Kolejna usługa streamingowa decyduje się na zwalczanie współdzielenia kont. To popularny również w Polsce Disney+. O ile o planach nakładania blokad dla użytkowników, którzy korzystają z usługi wbrew regulaminowi wiadomo było już wcześniej, to teraz znamy harmonogram wprowadzania zmian.

netflix
01.03.2024 17:31 Podwyżki opłat za Netflixa. Klienci będą niezadowoleni

Choć Netflix ogłosił, że w ostatnim kwartale 2023 r. udało mu się uzyskać przychody rzędu prawie 9 mld dolarów, to nadal są poszukiwane sposoby na podwyższenie przychodów. Po wprowadzeniu ograniczeń w dostępie do katalogu treści dla części kont powraca pomysł na to, aby podwyższyć ceny usługi.

Netflix
25.02.2024 12:48 Użytkownicy Netfliksa – czas przygotować się na nowe ograniczenia

Po wprowadzeniu w życie mechanizmów zwalczających niezgodne z regulaminem współdzielenie kont Netflix decyduje się na kolejne ograniczenia. Tym razem mogą się one okazać jeszcze bardziej dotkliwe – część kont może utracić dostęp do określonych filmów i seriali. A wszystko to w imię zwiększania przychodów korporacji, które w grudniu tego roku wyniosły 8,83 mld dolarów.

telewizor pilot
04.02.2024 15:43 To już koniec współdzielenia kont. Popularna platforma właśnie ogłosiła

Netflix kilka miesięcy temu uniemożliwił użytkownikom bezpłatne dzielenie kont z osobami, które nie zamieszkują w ich gospodarstwach domowych. Dodanie kolejnego profilu kosztuje obecnie 9,99 zł. Mimo kontrowersji, jakie wzbudziła decyzja streamingowego giganta, w ślady Netflixa postanowiła pójść kolejna platforma.

netflix
24.01.2024 14:29 Netflix ogłosił znaczące zmiany, użytkownicy łapią się za głowy. Zapłacą znacznie więcej

Netflix opublikował raport dla inwestorów, w którym obok wyników zawarto także plany rozwoju usługi. Niestety nie mamy dobrych wieści. Firma nie tylko planuje podwyższyć ceny poszczególnych pakietów, ale także zrezygnować z podstawowego, najtańszego wariantu abonamentu.

TV
18.01.2024 11:29 Fenomenalna wiadomość dla fanów kultowego serialu. Spin-off serii

Breaking Bad zapisuje się w historii telewizji jako arcydzieło, a jedną z najbardziej fascynujących postaci był nieuchwytny Gus Fring. Giancarlo Esposito, który wcielił się w tę ikoniczną rolę, zdradził swoją ogromną chęć powrotu do świata Breaking Bad poprzez spin-off "The Rise of Gus". Kiedy fanom będzie dane poznać tajemnice mrocznych lat Gusa Fringa?

Netflix
16.01.2024 16:56 Netflix ma nikomu nieznaną funkcję. Zrób to, a dostaniesz dostęp do ukrytych filmów i seriali

Netflixa znają dzisiaj wszyscy. Serwis streamingowy wyróżnia się bogatą biblioteką filmów i seriali. Ma tak ogromne zasoby, że nic dziwnego, iż dokonanie wyboru odpowiedniej produkcji na wieczór nierzadko sprawia nam duży problem. Serwis ma pewną ukrytą funkcję. Na czym polega?

netflix
07.12.2023 11:02 UPC Polska i Play oferują Netfliksa na rok za darmo. Trzeba spełnić odpowiednie warunki

Miłośnicy treści udostępnianych przez Netfliksa mają dobrą okazję do tego, by mocno zaoszczędzić. Zwłaszcza jeśli właśnie szukają dostawcy internetu. Aby skorzystać z darmowego Netfliksa trzeba jednak spełnić warunki, a sama oferta ma pewne ograniczenia.

amazon prime
07.12.2023 09:26 UOKiK przyjrzał się praktykom usług VOD. Automatyczne zgody na większe ceny nielegalne

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta podjął decyzję w sprawie automatycznego obciążania kart płatniczych użytkowników przez Amazon, mimo zmiany wysokości abonamentu. To jednak wierzchołek góry lodowej – podobne praktyki realizowało wiele innych podmiotów.

Netflix
29.11.2023 20:15 To może być hit. Na Netfliksie będzie można ograć Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Na próbach trafienia ze swoją ofertą do graczy polegli już najwięksi – w ostatnim czasie z tego niełatwego rynku wycofał się m.in. Amazon. Kiepsko idzie także Netfliksowi, który jak dotąd bez sukcesów próbuje umożliwiać granie w swojej usłudze. To się jednak może zmienić za sprawą bodaj najsłynniejszej serii gier wideo w historii.

Telewizor
09.11.2023 11:06 Oglądasz seriale na Netflixie? Możesz dostać powiadomienie, CERT wydał ostrzeżenie

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że niemal codziennie odnotowywane są kolejne działania phishingowe wykorzystujące instytucje czy wizerunek osób cieszących się popularnością. Rzadziej dochodzi do prób podszywania się pod płatne usługi internetowe, jednak i ta metoda zdobywa popularność. Potwierdza to trwająca właśnie kampania.

tv
06.11.2023 08:23 Dostęp do Netflixa bez płacenia abonamentu. To możliwe, oto co trzeba zrobić

Spośród wszystkich dostępnych w Polsce platform streamingowych Netflix jest jedną z tych, które są najpopularniejsze. W obliczu podwyżek cen za abonament, wiele osób szuka sposobu, aby korzystać z tego serwisu ze zniżkami lub za darmo. Oto jakie są w tej kwestii możliwości.

pilot
20.10.2023 14:40 Netflix znów podrożeje. Sprawdź, o ile więcej zapłacisz

Netflix to w tej chwili najdroższa usługa VoD bazująca na streamingu w Polsce. Mimo to planowane są kolejne podwyżki cen poszczególnych subskrypcji. Ile trzeba będzie zapłacić i kiedy nastąpią zmiany?

netflix
04.10.2023 10:47 Za subskrypcję Netflixa nie zapłacisz tak ani złotówki przez pół roku. Ruszyła nowa promocja

Pojawiła się promocja, dzięki której można oglądać filmy i seriale na Netflixie za darmo. Skorzystać może każdy, ale są pewne warunki. Po ich spełnieniu nie trzeba płacić za abonament ani złotówki przez okres sześciu miesięcy.

netflix
30.09.2023 19:14 Netflix bierze się za kolejne kultowe tytuły. Nie wiadomo czy się cieszyć, czy płakać

Netflix zorganizował wirtualne wydarzenie o nazwie Drop 01. W trakcie podano wiele informacji między innymi o przebiegu prac nad adaptacjami kilku klasyków. Reakcje fanów mogą być różne. Jakie tytuły wzięto na warsztat i czego można się spodziewać?

netflix
28.09.2023 21:02 Lista kodów do Netflixa. Tak odblokujesz wszystkie filmy i seriale

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że na Netflixie można posługiwać się specjalnymi kodami, dzięki którym cała zawartość serwisu stanie się dostępna na wyciągnięcie ręki. Korzystanie z platformy będzie bardziej satysfakcjonujące, gdy posłużymy się takimi ułatwieniami. Wyjaśniamy, co i gdzie trzeba wpisać.

netflix
22.06.2023 12:40 Upadek Netflixa w Polsce? Wolimy inną, darmową platformę

Po ostatnich zmianach na bardzo popularnej platformie strumieniującej wszyscy spodziewali się masowych rezygnacji z subskrypcji. Tymczasem serwis odnotował duże przychody. Najnowszy raport pokazuje jednak, że era królowania Netflixa w Polsce szybko się kończy.