Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Biedronka rozdaje produkty za darmo. Trzeba mieć telefon
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 11.06.2024 15:52

Biedronka rozdaje produkty za darmo. Trzeba mieć telefon

biedronka telefon
Fot. Iberion, Freepik

Klienci Biedronki są nieustannie informowani o kolejnych obniżkach, a dodatkowo w aplikacji codziennie mogą otrzymać spersonalizowane oferty z Shakeomatu. To nie wszystko. Jeśli masz przy sobie smartfon z zainstalowaną Biedronką, kasjerzy wypuszczą cię ze sklepu z dodatkowym gratisem. Warto się pośpieszyć, czas jest ograniczony.

Shakeomat Biedronki – na czym polega?

Wielu użytkowników aplikacji Biedronki z pewnością zaznajomiło się już z opcją Shakeomatu. Za jej pomocą możemy otrzymać spersonalizowaną obniżkę na produkty. Jak skorzystać funkcji? Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację sieci, oraz zapisać się do programu lojalnościowego ”Moja Biedronka”. Niewiele osób wie, że niedawno w życie weszła zupełnie nowa funkcja, pozwalająca na odebranie produktu całkowicie za darmo.

Płacisz kartą? Wielu Polaków nie wie, że popełniają ten błąd

Shakeogratis w Biedronce – dostaniesz produkt całkowicie za darmo

Sieć sklepów Biedronka znowu zaskakuje. Tym razem klienci będą mogli skorzystać z nowej funkcji aplikacji. Shakeogratis polega na tym, że nagrodę trzeba sobie ”wytrząsnąć”, dokładnie tak jak w przypadku dobrze znanego Shakeomatu. Dzięki tej opcji mamy szanse na produkt gratis, który odbierzemy od kasjerów przy zakupach za minimalną kwotę.

ZOBACZ: Dzwoni nieznany numer? W ten sposób sprawdzisz, kto to

Biedronka rozdaje Shakeogratisy

Nowa funkcja aplikacji Biedronka ma jednak limitowany czas na skorzystanie z oferty. Shakeogratis działa od 10 do 22 czerwca 2024 roku i nie wiadomo, czy sieć zdecyduje się na jej powtórzenie. Jest jeszcze jeden haczyk – żeby zabrać ze sobą gratisowy produkt należy wykonać zakupy za co najmniej 10 zł. Nie może być też gratisowego produktu w puli naszych zakupów.

biedronka-gratis.jpeg
Biedronka rozdaje produkty za darmo. Fot. BiznesInfo