Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Biedronka uruchomiła spożywczy sklep internetowy. 4 tys. produktów do wyboru
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 15.02.2024 17:33

Biedronka uruchomiła spożywczy sklep internetowy. 4 tys. produktów do wyboru

biedronka
archiwum Goniec.pl, zdj. ilustracyjne

Biedronka poinformowała o uruchomieniu nowego internetowego sklepu spożywczego, w którym produkty można zamówić z dostawą do domu. Na liście dostępnych produktów pojawiło się nawet 4 tys. pozycji, a całość realizowana jest w sprawdzonym już wcześniej partnerstwie z Glovo.

Internetowy sklep spożywczy Biedronki

Jak przyznaje sama sieć, produkty spożywczego z Biedronki można było już zamawiać wcześniej z użyciem Glovo. Teraz jednak uruchomiony został pod adresem zakupy.biedronka.pl specjalny, osobny sklep. Dzięki temu, co nie było możliwe wcześniej, produkty spożywcze można zamawiać w promocyjnych cenach, takich samych, jakie dostępne są stacjonarnie.

W sklepie oprócz setek produktów spożywczych znajdziemy także chemię domową, produkty dla dzieci, drogeryjne i dla zwierząt. Zakupów można dokonywać bez logowania lub z kontem, pod które podpięta będzie karta Moja Biedronka, co umożliwia uzyskiwanie tych samych cen, co w sklepach Sieci.

Wielki problem Biedronki, poszło o SMS-y. UOKiK w akcji

Ograniczenia i warunki

Na razie ściśle ograniczony jest zasięg i dostępność dostaw zamówień poczynionych w nowym sklepie Biedronki. Skorzystać z niej można na większości terytorium Warszawy. Same dostawy będą realizowane wyłącznie w godzinach 8:00-22:00, przy czym minimalny czas dostawy to 2 godziny.

Ograniczeń jest zresztą więcej. Minimalna kwota zamówienia to 249 zł, przy czym w przypadku braku danego towaru w asortymencie sklepu, limit te nie będzie obowiązywał restrykcyjnie. Ponadto to do użytkownika ma należeć decyzja, co osoba kompletująca zamówienie ma zrobić w przypadku braków. Dostępne są opcje kontaktu telefonicznego, samodzielnego zastąpienia produktu zamiennikiem lub po prostu wykreślenie danego produktu z listy.

Malejąca koszty dostawy

Pewną rekompensatą za minimalny czas zamówienia wynoszący 2 godziny może być możliwość wcześniejszego planowania zamówień. Zakupy w nowym sklepie można zrobić maksymalnie do 4 dni przed dniem dostawy.

Biedronka udostępniła już także informacje na temat jej kosztów: od minimalnej ceny 249 zł do 349,99 zł zapłacimy 19,99 zł za dostawę tego samego dnia i 14,99 zł za zamówienia dokonane z wyprzedzeniem. W zakresie cenowym 350-499,99 zł dostawa to 4,99 zł, powyżej 500 zł dostawa jest realizowana bezpłatnie.