Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Darmowy Disney+ w nowej promocji. Skorzystać może każdy
Paula Drechsler
Paula Drechsler 11.10.2023 13:33

Darmowy Disney+ w nowej promocji. Skorzystać może każdy

oglądanie
domena publiczna

W dobie wysokich cen za usługi platform strumieniujących oraz zapowiadane kolejne podwyżki, każda promocja jest niezwykle kusząca. Teraz pojawiła się następna oferta, która pozwala na zgarnięcie dostępu do Disney+ bez uiszczania opłat za subskrybowanie platformy.

Podwyżki cen za abonament Disney+

Disney+ to serwis strumieniujący, na którym coś dla siebie znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci. Subskrypcja miesięczna, która umożliwia dostęp do tysięcy tytułów od Disney, Pixar, Marvel i National Geographic oraz ze świata Gwiezdnych Wojen wynosi w tej chwili 28,99 zł. Subskrypcja roczna to natomiast na ten moment 289,90 zł. To ma się jednak wkrótce zmienić. Disney podnosi bowiem cenę abonamentu w aż 28 europejskich krajach, w tym w Polsce. Z powodu tej decyzji giganta, już od 6 grudnia br. za Disney+ zapłacimy 37,99 zł miesięcznie lub 379,90 zł na rok. Różnica jest więc, jak widać, znaczna. Do tego dochodzi fakt, że Disney poszedł w ślady Netflixa i postanowił rozpocząć walkę ze współdzieleniem kont

Biorąc pod uwagę takie ceny i ograniczenia, lepiej rozejrzeć się za różnymi promocjami, które umożliwiają korzystanie z platformy streamingowej bez opłacania subskrypcji. Co jakiś czas pojawiają się oferty, które np. pozwalają na oglądanie zawartości serwisu dzięki wykupieniu innych usług, albo odebraniu dostępu za darmo z innej okazji. Teraz pojawiła się kolejna opcja, a skorzystać może z niej każdy.

Smartwatch Garmin z GPS i płatnościami zbliżeniowymi w genialnej cenie. Trzeba się jednak pospieszyć Za subskrypcję Netflixa nie zapłacisz tak ani złotówki przez pół roku. Ruszyła nowa promocja

Fajna promocja. Dostęp do Disneya w cenie pakietu

Wszyscy, którzy skorzystają z opcji sugerowanej przez Plus, otrzymają dostęp do Disney+ bez konieczności dodatkowego opłacania abonamentu platformy. Plus daje w prezencie do swojej oferty możliwość oglądania zawartości serwisu. Załapią się zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy Plus na Kartę.

Subskrypcja w promocyjnej cenie za 45 zł/mies. obejmuje

  • 45 GB pakietu internetu mobilnego,
  • rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu,
  • dostęp do serwisu Disney+. 

Chętni wybierający tę opcję, mogą skorzystać także z innego serwisu strumieniującego, a mianowicie chodzi o muzyczną platformę Tidal. Plus daje go w prezencie na rok. Ponadto można skorzystać z dodatkowej oferty z tym pakietem, dzięki której do zdobycia jest nawet 2000 GB na lata. 

Co ważne, po okresie promocyjnym, który kończy się 7 listopada br., miesięczna opłata za pakiet wynosić będzie 55 zł. To jednak dla wielu osób wciąż będzie lepszy wybór, niż wydatki na umowę telefonii komórkowej plus jeszcze dostęp do streamingu Disneya.

Osoby, które wybiorą ten wariant oferty subskrypcyjnej otrzymają dostęp do Disney+ i zachowują go do momentu, aż zdecydują, że nie chcą już korzystać z pakietu. Jak wyjaśnia Plus, działa to tak, że po aktywacji umowy w ciągu 24 godzin otrzymasz SMS z linkiem do rejestracji w serwisie Disney+. Znajdziesz tam odnośnik do specjalnej strony tylko dla Ciebie, na której dokończysz proces rejestracji. W wiadomości otrzymasz unikalny numer użytkownika w usłudze Disney+, trzeba go zachować.

Co to jest subskrypcja w Plusie na Kartę?

Subskrypcja w Plusie na Kartę to w ogóle ciekawa propozycja, która pozwoli na oszczędność czasu i elastyczność wyboru, bez konieczności pamiętania o doładowaniach. Uruchomienie tej usługi jest łatwe, przede wszystkim trzeba mieć aktywny numer w Plus na Kartę, oraz pobrać aplikację iPlus i zarejestrować konto lub zalogować się do konta Plus.pl. Później trzeba wybrać pakiet w zakładce Subskrypcje i dodać kartę płatniczą, aby opłaty były automatycznie pobierane. Kolejne zobowiązania będą pobierane co 30 dni. 

W ramach tej usługi można wybrać jeszcze dwa inne warianty oprócz wspomnianego wyżej, ale one są bez dostępu do Disney+. Jest za to bezpłatny Tidal.

  • Subskrypcja za 35 zł/mies.: 40 GB pakietu internetowego, a także rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu oraz Tidal w prezencie na rok. W ramach tego pakietu także można otrzymać 1500 GB na lata.
  • Subskrypcja za 30 zł/mies.: 30 GB pakietu internetu mobilnego, rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, a także Tidal w prezencie na rok. Użytkownicy, którzy zdecydują się na ten pakiet, mogą zgarnąć nawet 1500 GB na lata.

Co istotne i bardzo fajne, w każdym pakiecie niewykorzystane GB nie przepadają, można je wykorzystać tak długo, jak jest włączona subskrypcja. Subskrypcja w Plusie to więc nic innego, jak możliwość płacenia kartą za usługi z wykorzystaniem aplikacji iPlus lub po zalogowaniu do konta Plus.pl. Działa to na podobnych zasadach, jak gdy płacimy za One Drive, Spotify czy Netflix. Opłaty same schodzą z konta. Dzięki tej opcji nie trzeba więc pamiętać o regularnym doładowywaniu konta, jednocześnie korzystając z elastyczności i możliwości oferty na kartę. Więcej można dowiedzieć się na stronie operatora.