Tech.BiznesINFO.pl > Disney+

Disney+

Pilot na tle telewizora
09.05.2024 13:08 Disney+ ogłasza koniec współdzielenia kont. Kiedy to nastąpi?

Disney+ przygotowuje się do wprowadzenia zmian, które mają na celu zahamowanie współdzielenia kont oraz podniesienie jakości oferowanych treści. W odpowiedzi na problem korzystania z cudzych kont przez miliony użytkowników platforma planuje zakazać tej praktyki w ciągu najbliższych miesięcy. Jednocześnie firma zapowiada nową strategię wydawniczą koncentrującą się na ograniczeniu liczby premier filmowych i serialowych, a także zwiększeniu produkcji sequeli znanych tytułów.

disney+
05.04.2024 19:15 Disney+ zablokuje dzielenie się kontem. Znamy daty

Kolejna usługa streamingowa decyduje się na zwalczanie współdzielenia kont. To popularny również w Polsce Disney+. O ile o planach nakładania blokad dla użytkowników, którzy korzystają z usługi wbrew regulaminowi wiadomo było już wcześniej, to teraz znamy harmonogram wprowadzania zmian.

telewizor pilot
04.02.2024 15:43 To już koniec współdzielenia kont. Popularna platforma właśnie ogłosiła

Netflix kilka miesięcy temu uniemożliwił użytkownikom bezpłatne dzielenie kont z osobami, które nie zamieszkują w ich gospodarstwach domowych. Dodanie kolejnego profilu kosztuje obecnie 9,99 zł. Mimo kontrowersji, jakie wzbudziła decyzja streamingowego giganta, w ślady Netflixa postanowiła pójść kolejna platforma.

Disney+
26.01.2024 10:26 Koniec z dzieleniem konta w Disney+. Usługa idzie w ślady Netfliksa

W mailu rozesłanym wśród użytkowników administracja usługi Disney+ poinformowała o rychłym końcu możliwości współdzielenia kont. Wprowadzone mają zostać te same mechanizmy, jakie stosuje Netflix – dostęp do usługi będzie ograniczony do jednego gospodarstwa domowego. Wyjątkiem może być specjalny rodzaj kont.

tv
05.11.2023 11:15 Wielki filmowy hit już dostępny na Disney+. Fani zachwyceni, a to dopiero początek nowości

Od 3 listopada na jednej z popularnych platform strumieniujących dostępny jest wielki hit kinowy, który podbił serca milionów widzów na całym świecie. Teraz można obejrzeć go w pakiecie serwisu VOD bez dodatkowych kosztów.

Telewizor, Disney+
31.10.2023 11:24 Od jutra za Disney+ zapłacimy więcej. Nie pomoże nawet abonament z reklamami

Usługa Disney+ wdarła się do Polski przebojem, szybko zyskała użytkowników i już po miesiącu od uruchomienia miała 3,6 mln użytkowników, co uplasowało ją to na 3. miejscu wśród wszystkich dostępnych w Polsce streamingów. Mimo sukcesu zdecydowano jednak, aby dostęp do Disney+ był droższy.

oglądanie
11.10.2023 13:33 Darmowy Disney+ w nowej promocji. Skorzystać może każdy

W dobie wysokich cen za usługi platform strumieniujących oraz zapowiadane kolejne podwyżki, każda promocja jest niezwykle kusząca. Teraz pojawiła się następna oferta, która pozwala na zgarnięcie dostępu do Disney+ bez uiszczania opłat za subskrybowanie platformy.