Tech.BiznesINFO.pl > Internet i TV > Kultowa gra do odebrania za darmo. Fantastyczne wieści dla graczy
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 23.05.2024 22:15

Kultowa gra do odebrania za darmo. Fantastyczne wieści dla graczy

kontroler
Fot. Unsplash/Diego Martin

Epic Games przygotował dla graczy kolejną, wyjątkową okazję. Wszystko za sprawą Mega Sale, dzięki której możliwe było otrzymanie kultowej gry Dragon Age Inkwizycja kompletnie za darmo. Nie trzeba było długo czekać – teraz w sklepie firmy możemy dostać kolejny tytuł. Farming Simulator 22 to świetna zabawa gwarantowana, nie tylko dla miłośników farmy.

Epic Games rozdaje gry kompletnie za darmo

W sklepie Epic Games właśnie trwa Mega Wyprzedaż gier. Tylko do połowy czerwca gracze będą mogli skorzystać z wyjątkowych okazji na najpopularniejsze tytuły ostatnich lat. To nie wszystko – sklep w ciągu kilku tygodni rozda cztery wysokobudżetowe gry z gatunku AAA. Całkiem niedawno informowaliśmy o możliwości pobrania kompletnie za darmo klasyka Dragon Age: Inkwizycja, teraz wybór padł na Farming Simulator 2022.

Nigdy nie odbieraj tych numerów. Możesz łatwo stracić pieniądze

Farming Simulator 2022 za darmo

Epic Games udostępniło grę Farming Simulator 2022 kompletnie za darmo. Tytuł pojawił się w sklepach w 2021 roku i pochodzi z ramienia studia Giants Software. To dziewiąta w kolejności odsłona kultowego symulatora farmy. Warto się śpieszyć, grę możemy pobrać bezpłatnie w sklepie Epic Games jedynie do 30 maja. Po tym czasie oferta przepadnie bezpowrotnie.

ZOBACZ: Bank PKO BP wydał ważny komunikat. Każdy klient powinien to wiedzieć

Można zaoszczędzić nawet 179 zł

Możliwość dostania gry Farming Simulator 2022 to nie lada gratka dla graczy. Warto przypomnieć, że standardowa cena tej gry w popularnych sieciach sklepów to niekiedy nawet 179,99 zł. Nie bez znaczenia jest także jakość samej gry, która od momentu jej wydania jest nieustannie chwalona przez graczy. Produkcja daje nam możliwość wcielenia się w rolnika i posiadania własnego gospodarstwa, gdzie możemy zajmować się nie tylko uprawą, ale i hodowlą zwierzyny. Gra zawiera w sobie sporo realizmu – na uwadze musimy mieć chociażby cykl pogodowy. W czasie rozgrywki możemy postawić szklarnie i ule, a także stworzyć naszą postać w zupełnie nowych kreatorze postaci.

Źródło: gry.interia.pl